• دوشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۱
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99022215536
  • خبرنگار : 50223

کشف7 میلیارد کالای قاچاق در گچساران

کشف7 میلیارد کالای قاچاق در گچساران

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 7 میلیارد و 247 میلیون ریال کالای قاچاق از 7 دستگاه خودرو در محور گناوه به گچساران کشف شد.

سرهنگ "کیقباد مصطفایی" اظهارکرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی شهرستان گچساران با هماهنگی مرجع قضائی در محور های مواصلاتی گناوه به گچساران ایست و بازرسی برپا کردند.

وی افزود: مأموران حین کنترل خودروهای عبوری محور گناوه به گچساران طی یک عملیات به 7 دستگاه خودروی سواری به صورت کاروانی مشکوک شدند و آن ها را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها 129 کارتن انواع قاشق، چنگال، ملاقه و کف گیر، یک هزار و 250 کیلو گردو، 32 هزار و 64 عدد انواع فندک، 14 هزار و 400 عدد ژیلت، یک هزار و 805 عدد نوشابه انرژی زا و 480 قوطی آبمیوه همگی فاقد اسناد گمرکی بودند، کشف کردند.

مصطفایی تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان، ارزش کالاهای کشف شده 7 میلیارد و 247 میلیون ریال، برآورد شده است.

وی ادامه داد: در این راستا 7 متهم به همراه پرونده هایشان به اداره تعزیرات حکومتی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قاچاق از تهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است، بیان کرد: نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.

انتهای پیام