• سه‌شنبه / ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۲:۱۷
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99020201709
  • خبرنگار : 50190

رییس دانشکده دندانپزشکی کرمان خبر داد

تولید ماسک، دستکش و گان در دانشکده دندانپزشکی کرمان

تولید ماسک، دستکش و گان در دانشکده دندانپزشکی کرمان

ایسنا/کرمان رییس دانشکده دندانپزشکی کرمان با اشاره به اینکه به زودی تولید دستکش و گان در دستور کار این دانشکده قرار خواهد گرفت اظهار کرد: قرار است با افزایش شیفت‌های کاری و در دو شیفت تولید ماسک در این دانشکده را به 10 هزار عدد در روز افزایش دهیم.

دکتر "علی اسکندری‌زاده" با اعلام خبر تولید ماسک در دانشکده دندانپزشکی کرمان گفت: کارگاه تولید ماسک دانشکده دندانپزشکی در یک شیفت با ۱۲ نیرو که شامل اعضاء هیئت علمی، پزشکان و کادر دانشکده می‌باشند به صورت جهادی و صورت لیزری انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به زودی تولید دستکش و گان هم در دستور کار قرار خواهیم داد افزود: قرار است با افزایش شیفت‌های کاری و در دو شیفت تولید ماسک در این دانشکده را به 10 هزار عدد در روز افزایش دهیم.

اسکندری زاده تصریح کرد: این تولیدات برای مصرف دانشکده و بیمارستان‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی است و با افزایش این اقلام، در اختیار موسسات خیریه نیز قرار خواهد گرفت تا به صورت رایگان بین نیازمند در حاشیه شهرها توزیع شود.

رییس دانشکده دندانپزشکی کرمان گفت: تولید این کارگاه مصداق این جمله است که ما در هر زمان، مکان و در هر موقعیتی از جمله شرایط تحریم‌ می‌توانیم نیازهای خود را تولید و به مصرف برسانیم.

انتهای پیام