• پنجشنبه / ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۰
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99012111741
  • منبع : نمایندگی مازندران

فرمانده سپاه نوشهر خبر داد

توزیع ۱۵۰۰ سبد کالا معیشتی بین نیازمندان در شب نیمه شعبان

توزیع ۱۵۰۰ سبد کالا معیشتی بین نیازمندان در شب نیمه شعبان

ایسنا/مازندران فرمانده سپاه نوشهر از  توزیع ۱۵۰۰ سبد کالا معیشتی بین نیازمندان در شب نیمه شعبان در این شهرستان خبر داد.

حسین جناسمی در گفت‌وگو با ایسنا به تشریح برنامه‌های سپاه شهرستان در شب و روز نیمه شعبان و همزمان با ولادت امام مهدی عج پرداخت و گفت: با کمک پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج تعداد هزار و ۵۰۰ سبد کالا معیشتی برای نیازمندان به ارزش تقریبی هر بسته  ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی تهیه که در شب میلاد امام زمان عج توزیع شد.

وی اظهار کرد: اجرای مولودی خوانی به‌صورت زنده توسط مداحان و سرود ویژه میلاد امام زمان عج درصبح میلاد امام مهدی عج از دیگر این برنامه‌ها بود.

فرمانده سپاه نوشهر با بیان اینکه تعداد یکصد بسته بهداشتی در روستاهای محروم کجور با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام ره توزیع شد، تصریح کرد: طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا جهت غربالگری با حضوربسیجیان وکمک به شبکه بهداشت و درمان شهرستان ادامه دارد و به صورت مداوم انجام می‌شود.

جناسمی اجرای طرح مراقبان سلامت در جهت کمک معیشتی و قرنطینه بیماران کووید ۱۹ توسط بسیجیان را از دیگر برنامه‌های سپاه در شب و روز میلاد امام زمان ذکر کرد و افزود: طی هفته آینده مانور ضدعفونی کوچه و معابر شهرستان توسط پاسداران و بسیجیان مجدد اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه تولید ماسک و گان پشتیبانی از بیمارستان شهیدبهشتی نوشهر تداوم دارد، خاطرنشان کرد: ندای بانگ یامهدی عج  در شب نیمه شعبان توسط همه منتظران ظهور سر داده شد.

انتهای پیام