• سه‌شنبه / ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۹
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99011206029
  • خبرنگار : 50311

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

۴۴ واحد صنفی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد طی ۴۸ ساعت گذشته پلمب شدند

۴۴ واحد صنفی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد طی ۴۸ ساعت گذشته پلمب شدند

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۴ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مرکز استان و سایر شهرستان‌ها شناسایی و پلمب شدند.

"سالار حسین پور" افزود: براساس دستورالعمل‌های اجرایی ستاد ملی مقابله با کرونا و تصمیمات استانی طرح فاصله گذاری اجتماعی واحدهای غیر ضرور، همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.
وی اظهارکرد: این طرح همچنان در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و انجام مسئولیت های اجتماعی در سطح استان انجام خواهد پذیرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بر اساس این طرح تعداد ۲۵۶ فقره بازرسی توسط بازرسان این سازمان، در قالب ۲۴ گشت‌ مشترک با حضور دستگاه های همکار در استان و دیگر شهرستان ها انجام و واحدهای متخلف شناسایی و پلمب شدند.
حسین پور ادامه داد: طرح فاصله گذاری اجتماعی با توجه به اینکه با سلامت مردم در ارتباط است باید با جدیت توسط کسبه و اصناف اجرا شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: در همین راستا تعداد ۳۳ فقره فرم گزارش بازرسی توسط بازرسان این سازمان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
انتهای پیام