• یکشنبه / ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۷:۲۷
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99011005103
  • خبرنگار : 50147

کشف زمین‌خواری ۷۵ میلیاردی در بوشهر

کشف زمین‌خواری ۷۵ میلیاردی در بوشهر

ایسنا/بوشهر رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان بوشهر از آزادسازی ۳ هزار متر مربع اراضی ملی از دست متصرفان به ارزش ۷۵ میلیارد ریال در شهر بوشهر خبر داد.

سرهنگ عبدالرضا بازیاری با اعلام این خبر، اظهار کرد: ماموران و کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان، با رصد اطلاعاتی صورت گرفته مبنی بر زمین خواری و تصرف اراضی دولتی و ملی واقع در بوشهر - تنگک دوم توسط فردی سودجو این موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ بازیاری بیان کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و تحقیقات میدانی و دعوت از نماینده حقوقی اداره راه و شهر سازی بوشهر به عنوان سازمان شاکی و اظهارات و مدارک مورد نیاز مبنی بر مالکیت بر این اراضی با کارشناسی زمین های مورد نظر توسط کارشناسان اداره راه و شهرسازی و اخذ جوابیه استعلامات و کارشناسی انجام شده مشخص شد، متهم اقدام به تصرف غیرقانونی ۳ هزار متر مربع اراضی ملی به شیوه و شگرد دیوارکشی و ساخت وساز کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی بوشهر با بیان اینکه ارزش ریالی اراضی کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه ۷۵ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: متهم پس از تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام