• چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۶
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 98121411297
  • خبرنگار : 50228

واکنش آذری به تغییر موضع برخی از مدیرعاملان نسبت به اصلاح اساسنامه فدراسیون

واکنش آذری به تغییر موضع برخی از مدیرعاملان نسبت به اصلاح اساسنامه فدراسیون

ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره تغییر موضع مدیرعامل باشگاه نفت آبادان و گل‌گهر سیرجان پس از امضای نامه اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، گفت:‌ افراد باید پای امضا خود بایستند و این‌که بعد پشیمان می‌شوند، زشت است.

سعید آذری در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص تغییر موضع مدیرعامل باشگاه نفت آبادان و گل‌گهر سیرجان پس از امضای نامه اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، اظهارکرد: افراد باید پای امضا خود بایستند و این‌که بعد پشیمان می‌شوند، زشت است. این نشان می‌دهد جامعه فوتبال ما هیچ علاقه‌ای به ایجاد تحول ندارد؛ یکی به دنبال این است که ۱۲۰ هزار دلار خود را از فدراسیون بگیرد و یکی می‌خواهد تیمش به لیگ یک سقوط نکند و این‌ها دغدغه ما هستند و تا وقتی این‌ها دغدغه ما باشند، فوتبال در ایران پیشرفت نخواهد کرد.

وی ادامه داد: این‌که این افراد پشیمان شده‌اند، اشکالی ندارد زیرا طی پنج روز، امضای ۱۰ نفر دیگر را جایگزین امضا مدیرعاملان صنعت نفت آبادان و گل‌گهر خواهیم کرد و این کاری ندارد. مواضع ما همان مواضع قبلی است و این‌که اکنون این آقایان پشیمان شده‌اند نیز باید به صورت رسمی نامه‌ای به شکوری، دبیرکل فدراسیون فوتبال ارسال کنند و بگویند که اشتباه کردیم که امضا کردیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد: برای جمع کردن امضا نیز برهه زمانی خاصی مشخص نشده است و ما نگران این موضوع نیستیم. نگران این هستیم که با این اساسنامه، دیگر خون جدیدی در رگ‌های فوتبال کشور جریان پیدا نمی‌کند.

وی خاطر نشان کرد: هر کسی که در این فوتبال حضور دارد، اهدافش متفاوت است؛ یکسری اهداف‌شان پیش چشم‌شان است و یکسری آینده و توسعه فوتبال را نگاه می‌کنند و نمی‌شود به کسی خرده گرفت. مدیرعامل گل‌گهر فکر می‌کند با امضای نامه اصلاح اساسنامه، کار اشتباهی را انجام داده است و اگر درخواست خود را اصلاح نکند، تیمش را به لیگ یک می‌برند و این ترس نیز باعث می‌شود که درخواست خود را پس بگیرد.

آذری افزود: وقتی خواستیم این کار را انجام دهیم، از من پرسیدند که آیا کسی این نامه را امضا می‌کند؟ من هم گفتم به دنبال ۹ مرد برای امضای این نامه هستم. به هر حال کسی که به امضای خود متعهد نیست، مشخص است که در چه حیطه‌ای قدم برمی‌دارد.

وی گفت: البته از این افراد دلخور نیستم و فقط می‌گویم که این افراد با این روشِ مدیریت کردن در ورزشی مانند فوتبال، ممکن است که در کوتاه‌مدت میز و صندلی‌های‌شان را حفظ کنند، اما در درازمدت این افراد حذف شده و می‌روند. ما باید کاری کنیم که اسم‌مان ماندگار شود.

انتهای پیام