• یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۴
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 98121108743
  • خبرنگار : 50031

مدیرکل راهداری فارس اعلام کرد

ضدعفونی ناوگان برون شهری استان فارس/ متوقف نشدن مسافرت با اتوبوس

ضدعفونی ناوگان برون شهری استان فارس/ متوقف نشدن مسافرت با اتوبوس
عکس آرشیوی است

ایسنا/فارس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس اعلام کرد که اتوبوس‌های برون شهری قبل از هر بار سفر، ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

علی‌رضا سیاهپور یکشنبه یازدهم اسفند به خبرنگاران گفت: با هدف پیشگیری از شیوع ویروس جدید کرونا، تمام سطوح قابل دسترسی وسایل حمل و نقل جاده‌ای، ضدعفونی می‌شود.

او همچنین از انجام عملیات ضدعفونی و گندزدایی در مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی خبر داد و گفت: شاغلان در این مجتمع‌ها در خصوص شیوه پیشگیری از کرونا ویروس، آموزش دیده‌اند.

وی با اشاره به اینکه تردد مسافران بین شهری کماکان طبق روال قبل ادامه دارد، بیان کرد: در توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون ممنوعیت تردد پیشنهاد نشده است اما از هموطنان درخواست می‌شود که تنها در موارد ضروری نسبت به مسافرت اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس همچنین از تمام مسافران، رانندگان حرفه ای، مدیران و متصدیان شاغل در پایانه های فعال استان خواست ضمن رعایت اصول بهداشتی به ویژه دستورالعمل های صادره در این زمینه، کمال همکاری را با کارکنان مستقر در پایانه های مسافربری و مراقبین بهداشتی به خصوص در زمینه رعایت مسائل آموزشی ارائه شده و بهداشت فردی داشته باشند.

انتهای پیام