• شنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۹:۴۰
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 98120302387
  • خبرنگار : 71489

منتخبین ۱۶۲ حوزه انتخابیه مجلس یازدهم مشخص شدند

منتخبین ۱۶۲ حوزه انتخابیه مجلس یازدهم مشخص شدند

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبین ۱۷ حوزه انتخابیه مجلس یازدهم را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا سید اسماعیل موسوی در نشستی خبری که عصر شنبه ۳ اسفند ۹۸ در وزارت کشور برگزار شد، اسامی منتخبین ۱۷ حوزه انتخابیه مجلس یازدهم را به شرح زیر اعلام کرد:

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابی ارومیه:

سیدسلمان ذاکر با ۱۳۸۴۳۶ رای، روح الله حضرت پور طلاتپه با ۸۶۹۱۰ رای و وحید جلال زاده با ۸۰۰۹۴ رای از مجموع ۳۳۱۴۱۳ رای صحیح


استان آذربایجان غربی حوزه انتخابی خوی و چایپاره:

عادل نجف زاده با ۶۸۴۹۸ رای از مجموع ۱۴۵۱۹۰ رای صحیح

استان اردبیل حوزه انتخابیه خلخال و کوثر:

سید غنی نظری خانقاه با ۲۲۴۸۹ رای از مجموع ۴۷۹۳۷ رای صحیح


استان تهران حوزه انتخابیه پاکدشت:

فرهاد بشیری با ۳۷۲۲۷ رای از مجموع ۶۸۷۳۷ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه چناران و بینالود:

حسین عباس زاده با ۲۳۳۱۶ رای از مجموع ۸۵۶۷۷ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه دزفول:

سید احمد آرایی با ۹۹۱۰۴ رای از مجموع ۲۱۶۲۷۰ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه شیراز:

علیرضا پاک فطرت با ۱۹۳۷۹۰ رای، روح الله نجابت با ۱۲۲۸۰۷ رای، جعفر قادری با ۱۱۶۶۸۴ رای و ابراهیم عزیزی ۱۱۴۳۲۹ رای از مجموع ۳۲۰۴۲۸ رای صحیح

استان قزوین حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز:

فاطمه محمدبیگی با ۱۰۸۹۲۴ رای و لطف الله سیاه‌کلی با ۸۳۵۵۵ را از مجموع ۲۲۳۴۳۶ رای صحیح

استان کرمانشاه حوزه انتخابیه قصرشیرین سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب:

شهریار حیدری با ۲۷۸۰۱ رای از مجموع ۸۲۹۸۷ رای صحیح

استان کهکیلویه و بویر احمد حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده:

سید محمد موحد با ۷۵۸۵۱ رای از مجموع ۱۲۷۲۰۹ رای صحیح

استان گیلان حوزه انتخابیه فومن و شفت:

خلیل بهروزی فر با ۴۷۸۵۱ رای از مجموع ۸۰۹۴۵ رای صحیح

استان گیلان حوزه انتخابیه لنگرود:

پرویز محمد نژاد قاضی محله با ۲۲۶۳۳ رای از مجموع ۵۵۰۵۸ رای صحیح

استان لرستان حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی:

مرتضی محمودوند با ۴۳۸۳۴ رای و مهرداد ویس‌کرمی با ۳۸۰۷۷ رای از مجموع ۱۸۶۳۳۷ رای صحیح

استان لرستان حوزه انتخابیه بروجرد:

عباس گودرزی با ۴۹۱۷۰ رای و فاطمه مقصودی با ۱۷۸۹۱ رای از مجموع ۸۲۱۳۸ رای صحیح

استان لرستان حوزه انتخابیه دورود و ازنا:

حسین گودرزی با ۲۸۴۳۰ رای از مجموع ۸۰۹۱۰ رای صحیح

استان مازندران حوزه انتخابیه ساری و میاندرود:
منصور علی زارعی کیاپی با ۶۶۲۲۵ رای و علی بابایی کارنامی با ۴۲۰۲۶ رای از مجموع ۱۷۲۳۴۲ رای صحیح

استان مازندران حوزه انتخابیه بابل:
علی کریمی فیروزجایی با ۵۳۵۶۹ رای و مهدی سعادتی بیشه سرس با ۵۰۷۲۳ رای از مجموع ۱۸۲۱۶۳ رای صحیح

بر اساس این گزارش قرار است نهایتا تا صبح فردا نتایج آرای ۴۶ حوزه انتخابی دیگر از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شود.

انتهای پیام