• شنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۷:۳۵
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 98120302309
  • خبرنگار : 71489

نتایج نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه مجلس اعلام شد

نتایج نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه مجلس اعلام شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، سید اسماعیل موسوی نتایج ۴۶ حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد:

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه با ۱۷۱۲۷ رای از مجموع ۴۶۶۵۶ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بناب:

محمد باقری با ۲۳۵۴۴ رای از مجموع ۵۳۱۵۵ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه سراب:

یوسف داودی با ۲۰۲۰۸ رای از مجموع ۶۱۴۰۲ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام با ۴۰۲۹۴ رای از مجموع ۱۲۰۰۳۷ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه ملکان:

سید علی موسوی با ۲۰۱۴۰ رای از مجموع ۶۰۱۹۹ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق:

سید حمزه امینی با ۱۴۲۷۷ رای از مجموع ۳۹۸۱۲ رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:

کمال حسین پور با ۳۵۶۹۷ رای از مجموع ۶۶۷۲۷ رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی با ۷۸۶۷۳ رای از مجموع ۱۲۸۷۳۱ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه شاهین‌شهر میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی‌دلیگانی با ۶۳۷۷۰ رای از مجموع ۷۲۲۸۳ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون شهر، بویین و میاندشت:

حسین محمد صالحی دارانی با ۲۶۹۲۰ رای از مجموع ۵۹۲۵۸ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه فلاورجان:

سید ناصر موسوی لارگانی با ۲۶۹۰۲ رای از مجموع ۶۴۲۶۸ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر:

رحمت الله فیروزی پور بادی با ۱۱۲۵۱ رای از مجموع ۲۹۸۹۲ رای صحیح

استان البرز حوزه انتخابی کرج اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با ۸۷۸۰۸ رای از مجموع ۳۳۶۴۳۷ رای صحیح

در این حوزه انتخابیه همچنین فاطمه آجرلو با ۶۱۰۵۷ رای و علیرضا عباسی با ۵۲۷۲۶ رای به مرحله دوم راه یافتند.

استان تهران حوزه انتخابی دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد با ۱۵۸۵۶ رای از مجموع ۴۴۱۸۲ رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه اردل فارسان و کوهرنگ:

قدرت الله حمزه شلمزاری با ۳۹۸۰۹ رای از مجموع ۱۰۴۶۶۱ رای صحیح

استان گلستان، حوزه گنبدکاووس:

امانقلیچ شادمهر با۳۱۸۲۶رای از ۱۴۶۹۷۰رای صحیح

استان گلستان، حوزه مینودشت، کلاله، مراده تپه و گالیکش:

رضا آریان پور با ۴۲۹۴۷ رای از ۱۳۷۵۵۱راس صحیح

استان رشت، حوزه رشت:

جبار کوچکی نژاد با ۵۰۶۸۵ رای، سیدعلی آقازاده دافساری با ۴۷۰۵۷ رای و محمدرضا احمدی ۳۳۹۹۲رای از مجموع ۱۶۲۵۶۲رای صحیح

استان لرستان، حوزه دلفان و سلسله:

یحیی ابراهیمی با ۲۹۴۴۶رای از ۱۰۹۷۹۶رای صحیح

استان مرکزی، حوزه ساوه و زرندیه:

محمد سبزی با ۲۷۵۴۴رای از ۸۱۷۸۱رای صحیح

استان هرمزگان، حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد:

حسین رئیسی با ۱۰۳۴۷۰رای از ۲۲۸۰۲۶رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه لردگان و خان‌میرزا:

حسین بامیری با ۳۱۴۱۴ رای از مجموع ۱۲۴۳۳۸ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز و صالح آباد:

جلیل رحیمی جهان آبادی با ۹۸۲۴۸ رای از مجموع ۱۸۰۲۶۶ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با ۸۰۰۲۸ رای و بهروز محبی نجم آبادی با ۶۷۵۸۲ رای از مجموع ۱۷۱۳۰۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی با ۵۶۴۵۴ رای از مجموع ۱۰۸۴۶۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه قوچان و فاروج:

علی آذری با ۴۴۰۳۳ رای از مجموع ۹۵۹۸۷ رای صحیح

استان خراسان شمالی حوزه انتخابیه شیروان:

علی جدی با ۲۸۷۷۹ رای از مجموع ۶۵۶۴۸ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه آبادان:

محمد مولوی با ۳۵۰۰۵ رای، مجتبی محفوظی با ۲۱۴۰۲ رای و جلیل مختار با ۱۹۸۴۲ رای از مجموع ۶۴۶۱۰ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه اندیمشک:

فریدون حسنوند با ۲۳۸۲۴ رای از مجموع ۶۷۴۹۲ رای صحیح

استان خوزستان انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی:

حبیب آقاجری با ۳۰۴۳۰ رای از مجموع ۹۸۸۶۶ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زاهدان:

حسینعلی شهریاری با ۶۵۰۴۲ رای و فداحسین مالکی با ۶۳۲۷۷ از مجموع ۱۷۵۰۶۲ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و گورین:

اسماعیل حسین زهی با ۴۳۱۴۸ رای از مجموع ۸۵۱۸۵ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون:

محمد سرگزی با ۷۶۶۸۴ رای و حبیب الله دهمرده با ۶۴۳۱۴ رای از مجموع ۱۶۲۱۵۸ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه آباده و بوانات و خرم‌بید:

رحیم زارع با ۲۶۳۰۶ رای از مجموع ۷۳۷۷۹ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه سروستان و گوار و خرامه:

عبدالعلی رحیمی مظفری با ۳۷۷۷۱ رای از مجموع ۶۹۴۶۶ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه فیروزآباد و فراش‌بند:

محمدمهدی فروردین با ۲۹۶۶۱ رای از مجموع ۹۲۸۸۶ رای صحیح

استان فارس، حوزه ممسنی و رستم:

مجید انصاری با ۵۰۰۰۸رای از ۹۲۴۴۵رای صحیح

استان قزوین حوزه تاکستان:

رجب رحمانی با ۲۶۰۴۵رای از ۶۴۹۴۷رای صحیح

استان کردستان، حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران:

سید مهدی فرشادان با ۳۵۷۱۶ رای و محسن فتحی با ۳۲۵۱۸ رای از ۱۲۷۸۳۸رای صحیح

استان کرمان، حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر:

موسی غضنفرابادی با ۷۹۳۹۲رای از ۱۲۹۱۲۷رای صحیح

استان کرمان، حوزه جیرفت و عنبراباد:

ذبیح الله اعظمی ساردویی با ۵۳۲۰۲رای از ۱۳۱۱۵۹رای صحیح

استان کرمانشاه، حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر:

آرش زره تن لهونی با ۳۰۶۱۶رای از ۶۷۷۱۲رای صحیح

استان گلستان، حوزه گرگان و آق قلا:

رمضانعلی سنگدوینی با۵۳۱۰۰رای و غلامرضا منتظری با ۴۰۸۹۳رای از مجموع ۱۹۰۰۲۳رای صحیح

استان گلستان، حوزه کردکوی ترکمن، بندرگز و گمیشان:

عبدالجلال ایری با ۲۱۲۰۶رای و رجب محمد آبادی با ۱۴۹۸۳رای از مجموع ۱۱۴۱۴۹رای صحیح به مرحله دوم رفت


استان کرمانشاه، حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو:
مجتبی بخشی پور با ۱۴۳۴۹رای و نادر نادری با ۱۳۱۲۷رای از مجموع ۸۳۹۵۴رای صحیح به مرحله دوم رفت

مسیحیان ارمنی جنوب:
روبرت بگلریان با ۱۱۵۸رای از ۱۵۵۱رای صحیح

انتهای پیام