• چهارشنبه / ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۰:۱۸
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 98113022905
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

استاندار اعلام کرد

رفع موانع تولید و صادرات پیش نیاز تداوم بهبود شاخصهای اقتصادی در آذربایجان غربی

رفع موانع تولید و صادرات پیش نیاز تداوم بهبود شاخصهای اقتصادی در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تحولات مثبت اقتصادی رخ داده در سالجاری و سرمایه گذاری بی نظیر دولت در استان گفت: تداوم این روند مثبت در گرو تلاش برای رفع هر چه بیشتر موانع تولید و صادرات است.

محمدمهدی شهریاری امروز ۳۰ بهمن ماه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به کسب رتبه برتر محیط کسب و کار ایران برای سومین فصل متوالی،که  سالن جلسات اتاق بازرگانی برگزار شد، تصریح کرد: اگر چه با شرایط برنامه ریزی شده جهت تسهیل هر چه بهتر محیط تولید فاصله داریم اما کسب رتبه برتر برای سومین فصل بیانگر اینست که متولیان امر برای رفع موانع تولید کمر همت بسته اند.

وی با تاکید بر اینکه در بیان اتفاقات خوب و تلاش های انجام گرفته به مردم بخوبی عمل نشده است، افزود: دستاوردهایی چون حجم سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی دولت از ابتدای امسال، رشد ۲۰۰ درصدی سرمایه گذاری، رشد صادرات و کاهش نرخ بیکاری و رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی راکد و رتبه نخست در امنیت سرمایه گذاری باید به اطلاع مردم برسد.

به گزارش ایسنا، شهریاری خاطرنشان کرد: برابر سهمیه ۹ ماهه استان می بایست ۴۵ واحد راکد را به چرخه تولید بر می گرداندیم که خوشبختانه این آمار به ۸۷ واحد رسیده و از این حیث رتبه نخست کشوری را کسب کرده ایم.


انتهای پیام