• دوشنبه / ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۲
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 98112820278
  • منبع : نمایندگی اردبیل

پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

ایسنا/اردبیل سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل از پذیرش بدون کنکور دانشجو در این مرکز برای نیمسال دوم تحصیلی 99- 1398 خبر داد.

امید علاف اکبری با اعلام این خبر افزود: این مرکز در نیمسال دوم تحصیلی در هفت کد رشته در مقطع کاردانی و پنج کد رشته در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

وی اظهار کرد: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در رشته‌‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، بازی‌سازی رایانه‌ای، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده و در مقطع کارشناسی در رشته‌‌های تربیت مربی پیش دبستانی، مدیریت کسب و کار اینترنتی اطلاعات، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب انجام می‌گیرد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل یادآور شد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌‌نام در کد رشته‌های مذکور می‌توانند به مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل واقع در شهرک کارشناسان، نبش میدان شفا مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۱۳- ۳۳۷۴۹۵۱۲ تماس حاصل کنند.

علاف اکبری با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی این مرکز در شیفت بعدازظهر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پرداخت بیش از ۷۰ درصد شهریه و بازپرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی اعطا می‌شود.

وی با اشاره به این که داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در مقطع کاردانی و فوق دیپلم در مقطع کارشناسی از شرایط ثبت‌نام است، تصریح‌ کرد: داوطلبان با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی می‌توانند در این مرکز در رشته مورد علاقه خود ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان این که این مرکز با نیاز‌سنجی در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان، خدمات آموزشی و رشته‌های تحصیلی کاربردی را به فارغ التحصیلان ارائه می‌کند، افزود: طبق اعلام نهادهای نظارتی، این مرکز یکی از مراکز فعال در استان است و با فضای مناسب آموزشی، کلاس‌های مجهز و دو سایت کامپیوتری پیشرفته و بهره‌گیری از اساتید مجرب استان، خدمات آموزشی به دانشجویان ارائه می‌کند.

انتهای پیام