• دوشنبه / ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۹
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 98112820258
  • منبع : نمایندگی همدان

مدیر آموزش و پرورش اسدآباد خبر داد

برگزاری یادواره شهدا در مدارس مزین به نام شهدا در اسدآباد

برگزاری یادواره شهدا در مدارس مزین به نام شهدا در اسدآباد

ایسنا/همدان مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با اشاره به طرح ملی لاله های روشن گفت: این طرح در اکثر مدارس شهرستان در دست اجرا بوده و در این برنامه در تمامی مدارسی که به نام شهدا مزین هستند، یادواره شهدا برگزار می شود.

غلامرضا همایی‌لطیف در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون در دو مرحله تعداد ۳۰۰ نفر از دانش آموزان دختر اسدآبادی به اردوهای راهیان نور مناطق غرب و جنوب اعزام شدند، تصریح کرد: به زودی در مرحله سوم نیز ۲۰۰ نفر از دانش آموزان برادر به اردوهای راهیان نور مناطق جنوب کشور اعزام خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه استخر شنای فرهنگیان اسدآباد بیان کرد: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد فعال بوده و برای سال آینده آماده افتتاح و بهره برداری است.

همایی لطیف همچنین در رابطه با پروژه کانون فرهنگی تربیتی شهرستان نیز خاطرنشان کرد: این پروژه به عنوان یکی از پروژه های شاخص آموزش و پرورش شهرستان از ۱۰ سال پیش به علت نبود اعتبار غیرفعال و راکد باقی مانده بود که با پیگیری های انجام شده مجدد فعال شده است.

وی یادآور شد: طرح فوق با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد در حال حاضر فعال بوده و براساس قول های مساعد در سال آینده سرانجام پس از ۱۸ سال انتظار افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

همایی لطیف از راه اندازی خانه معلم شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: آموزش و پرورش شهرستان سه رویکرد مهم کلی شامل توانمندسازی نیروی انسانی، کیفیت بخشی به مدارس و راه اندازی زیرساخت های رفاهی برای فرهنگیان شهرستان را به عنوان رویکردهای مهم و کلی پیگیر بوده و هست.

انتهای پیام