• یکشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۳:۵۹
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 98112720201
  • خبرنگار : 50004

آتش سوزی کارگاه تولیدی در بازار حرمخانه تبریز اطفاء شد

آتش سوزی کارگاه تولیدی در بازار حرمخانه تبریز اطفاء شد

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از اطفاء حریق کارگاه تولیدی در بازار حرمخانه خبر داد.

محمد قلیزاده در تشریح این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۷:۸ عصر یکشنبه با گزارش وقوع آتش سوزی کارگاه تولیدی در بازار حرم خانه تبریز، تیم‌های عملیاتی ایستگاه‌های شماره یک شهدای آذربایجان و ۱۱ شهدای بازار همزمان به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: این آتش سوزی در طبقه سوم یک ساختمان قدیمی رخ داده و با شعله و دود غلیظی همراه بود و دود حاصل از حریق، دسترسی آتش نشانان را به کانون حریق با مشکل مواجه کرده بود.

وی از اعزام هفت ایستگاه عملیاتی دیگر پس از شروع عملیات اطفاء خبر داد و گفت: با تقسیم بندی گروهی، تعدادی از گروه‌ها عملیات مهار و تعدادی هم عملیات پیشگیری از گسترش حریق را در پیش گرفته و به سرعت این آتش سوزی مهار کردند.

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز،قلیزاده یاد آور شد: یکی از آتش‌نشانان در حین اجرای عملیات دچار دودزدگی نسبتا شدیدی شده بود که جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت و یکی از آتش‌نشانان هم که در حین اجرای عملیات در زیر آوار گرفتار شده بود به سرعت توسط تیم‌های حاضر به بیرون منتقل شد، خوشبختانه این حادثه صدمات جانی نداشت.

وی افزود: تیمی از آتش نشانان به صورت آماده در محل حادثه حضور دارند.

انتهای پیام