• شنبه / ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۹
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: 98112619274
  • خبرنگار : 50210

تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در استان مرکزی به ۱۸۵ نفر رسید

تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در استان مرکزی به ۱۸۵ نفر رسید

ایسنا/مرکزی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تا این لحظه شمار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان به ۱۸۵ نفر رسیده است.

بهروز اکرمی شامگاه شنبه ۲۶ بهمن ماه در جمع خبرنگاران بیان کرد: شمار نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی به ۱۸۵ نفر متشکل از ۲۴ زن و ۱۶۱ مرد رسیده است.

وی افزود: تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان ۶۰ نفر شامل ۱۵ زن و ۴۵ مرد است و شمار کاندیداها در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان نیز به ۳۷ نفر( ۲ زن و ۳۵ مرد) رسید.

اکرمی تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه خمین را ۱۲ نفر( ۲ زن و ۱۰ مرد) و حوزه انتخابیه شازند را ۲۴ نفر(یک زن و ۲۳ مرد) برشمرد.

وی اضافه کرد: تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه به ۳۵ نفر شامل ۳ زن و ۳۲ مرد و تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه محلات و دلیجان نیز ۱۷ نفر متشکل از ۱ زن و ۱۶ مرد رسیده است.

رییس ستاد انتخابات استان مرکزی تصریح کرد: شمار کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی همزمان با آغاز فرصت تبلیغات(۲۴ بهمن ماه) ۱۹۷ نفر بود که امروز پس از گذشته ۳ روز از فرصت تبلیغات به ۱۸۵ نفر رسیده و احتمال تغییر در این آمار نیز وجود دارد.

انتهای پیام