• پنجشنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۴
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 98112417902
  • خبرنگار : 71613

گروه بهمن فینالیست لیگ برتر بسکتبال بانوان شد/ استفاده از گوشی به جای VAR!

گروه بهمن فینالیست لیگ برتر بسکتبال بانوان شد/ استفاده از گوشی به جای VAR!

گروه بهمن با پیروزی برابر نامی نو در نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان به فینال رسید. 

به گزارش ایسنا، دور برگشت مرحله نیمه نهایی بسکتبال بانوان امروز (پنجشنبه) برگزار شد. در یکی از این دیدارها گروه بهمن تهران میزبان نامی نو اصفهان بود که در پایان با برتری ۹۶ بر ۸۶  تیم تهران به پایان رسید. به این ترتیب با پیروزی در دیدار رفت و برگشت به فینال بسکتبال بانوان رسید. 

نامی نو که دیدار رفت را واگذار کرده بود، این بازی را با برتری آغاز کرد به گونه‌ای که در پایان کوارتر اول ۲۷ بر ۱۸ از حریف پیش بود.

هر چند گروه بهمن در کوارتر دوم بازی را به تساوی ۳۹ بر ۳۹ کشاند اما نماینده اصفهان باز هم پیش افتاد و این کوارتر هم با برتری ۴۳ بر ۴۰ نامی نو به پایان رسید. 

نامی نو کوارتر سوم را هم با برتری آغار کرد و اختلاف خود را با حریف به ۱۲ امتیاز رساند اما در ادامه گروه بهمن اختلاف را کم کرد و در ثانیه‌های آخر این کوارتر سعیده علی، چند پرتاب سه امتیازی انجام داد تا نتیجه ۷۱ بر ۶۶ به سود گروه بهمن به پایان برسد. 

سعیده علی، کاپیتان تیم گروه بهمن در ابتدای کوارتر چهارم هم درخشید و با پرتاب‌های سه امتیازی، گروه بهمن را پیش انداخت در نهایت این بازی با برتری ۹۶ بر ۸۶ گروه بهمن به پایان رسید. 

در اواخر بازی دو بازیکن نامی نو هنگام دفاع و هم‌زمان با گل تیم گروه بهمن، برخورد شدیدی داشتند که باعث توقف بازی شد و داور پس از بررسی و مشورت با ناظر بازی امتیاز را به گروه بهمن داد. در این صحنه سرمربی نامی نو اعتراض شدیدی به رای داور داشت که پس از توقف بازی و بررسی فیلم گرفته شده توسط تلفن همراه بازی ادامه پیدا کرد. 

تماشاگران زیادی در سالن حضور داشتند و تیم خود را تشویق می‌کردند، اکثر این تماشاگران از تیم گروه بهمن بودند. 

تیم‌های پالایش نفت آبادان و بانوان شهر گرگان هم دیگر دیدار نیمه نهایی را برگزار کردند که در نهایت پالایش نفت با نتیجه ۶۷ بر ۶۰ برابر حریف پیروز شد و با توجه به برتری بانوان گرگانی در دیدار نخست، تکلیف دیگر فینالیست لیگ برتر بسکتبال بانوان به دیدار سوم پالایش نفت آبادان و بانوان شهر گرگان کشیده شد که قرار است فردا (جمعه) برگزار شود.

علاوه بر این، تیم‌های خانه بسکتبال هرمزگان و پاز تهران هم برای کسب جایگاه پنجم تا هفتم فردا مقابل هم به میدان می‌روند. 

انتهای پیام