• پنجشنبه / ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۹:۲۹
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 98111712810
  • خبرنگار : 50300

حسینعلی امیری عنوان کرد:

حل مشکلات کشاورزان دشت آزادگان با افتتاح سیلو

حل مشکلات کشاورزان دشت آزادگان با افتتاح سیلو

ایسنا/خوزستان معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: پیش از افتتاح سیلو کشاورزان برای تحویل محصولات دچار زحمت می شدند اما با ساخت این سیلو مشکلات قابل توجهی از کشاورزان دشت آزادگان حل خواهد شد.

حسینعلی امیری در آیین افتتاح سیلوی ۴۰ هزار تنی شهدای دشت آزادگان که امروز (۱۷ بهمن ماه) در دشت آزادگان برگزار شد، اظهار کرد: مردم این منطقه دین خود را به اسلام و نظام ادا کردند و اگر ما امروز دارای امنیت هستیم و دشمن جرات ندارد چشم طمع به این کشور داشته باشد، حاصل ایثارگری و جهاد شهدا، آزادگان و جانبازان است و همه ما مدیون این عزیزان هستیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس مردم دشت آزادگان باوجود آسیب دیدن از جنگ و حکومت بعثی، اما ثابت و استوار ماندند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: پس از هشت سال دفاع مقدس به دلیل وجود میدان‌های مین در این منطقه، دولت نمی‌توانست سرمایه گذاری و اشتغالزایی در این منطقه داشته باشد.

امیری در پایان گفت: دشت آزادگان در تولید گندم سهم قابل توجهی دارد تا پیش از این کشاورزان برای تحویل محصولات دچار زحمت می شدند اما با ساخت این سیلو، مشکلات قابل توجهی از مردم دشت آزادگان، هویزه و سوسنگرد حل خواهد شد.

انتهای پیام