• دوشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۶
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 98111410026
  • خبرنگار : 50163

امام جمعه صائین‌قلعه:

مردم از بیکاری و مشکلات معیشتی رنج می‌برند

مردم از بیکاری و مشکلات معیشتی رنج می‌برند

ایسنا/زنجان امام جمعه صائین‌قلعه گفت: هر چند مردم از بیکاری و مشکلات معیشتی رنج می‌برند اما وفاداری خود به نظام را بارها اثبات کرده‌اند.

حجت‌الاسلام محمد نوری در دیدار با فرماندار ابهر با اشاره به این‌که برای دفاع از کشورمان یک روز نیاز بود که مردم این کشور لباس رزم به تن کنند، اظهار کرد: در حال حاضر هم کشور نیاز به پوشیدن لباس جهاد فرهنگی و اقتصادی است.

وی با بیان این‌که هر سال شاهد توطئه‌های دشمنان علیه کشورمان هستیم، ادامه داد: این توطئه‌ها گاهی در لباس فتنه، گاهی در لباس جریان‌های انحرافی و گاهی در ترویج افکار غرب‌گرایانه لباس عوض می‌کند.

این مسئول ادامه داد: دشمنان که یارای دیدن اعتلا و پیشرفت انقلاب اسلامی را ندارند با تبلیغات دروغین در فضای مجازی در تلاش برای کمرنگ نشان دادن این دستاوردها هستند.

امام‌جمعه صائین‌قلعه با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، تصریح کرد: آنهایی که احساس می‌کردند کار نظام تمام شده است با حضور مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی شاهد رفراندوم دوباره ملت ایران را برای تایید انقلاب نشان بودند.

وی با اشاره به این‌که در کشور مشکلاتی وجود دارد، یادآور شد: علی‌رغم تمامی مشکلات مردم دلداده نظام هستند و این را بارها به اثبات رسانده‌اند.

امام‌جمعه صائین‌قلعه با تاکید بر این‌که نوکر مسئولی که به معنای واقعی به مردم خدمت‌گذاری کند هستیم، افزود: طبق فرمایشات بزرگان دین، یک شبانه‌روز خدمت صادقانه به مردم برابر با چندین سال عبادت است.

این مسئول با اشاره به این‌که اگر امروز آرامش و امنیت داریم در سایه ایثار و فداکاری به‌دست آمده است، تصریح کرد: وظیفه ما نیز در برهه فعلی در قبا انقلاب روشنگری مبانی انقلاب است و هر کس، در هر جایگاهی باید به این وظیفه مهم عمل کند.

در ادامه این دیدار نیز فرماندار ابهر با بیان این‌که مشکلات در هر کشوری وجود دارد،ادامه داد: مدیریت در شرایط فعلی هنر یک مدیر است.

وجیه‌الله نوروزی با تاکید بر این‌که باید از پتانسیل‌های موجود در کشور و در همه حوزه‌ها استفاده شود، ادامه داد: مدیریت صحیح منابع محدود باید سرلوحه کار مدیران قرار گیرد؛ همچنین باید تلاش کرد از اقتصاد تک‌محصولی خارج شویم.

این مسئول با بیان این‌که مردم مشکلات را به خاطر خون شهدا نظام و اسلام تحمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: وظیفه و تکلیف مسئولان در برهه فعلی این است که مانند دوران جنگ جهادی عمل کنند.

فرماندار ابهر با تاکید بر این‌که نباید گذشته را از یاد ببریم، بیان کرد: رشد و توسعه متوازن تمام نقاط کشور حق مردم است.

انتهای پیام