• شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۷
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 98110503210
  • خبرنگار : 50031

مدیرکل راه و شهرسازی فارس:

دهه فجر ۳۵۰ میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی در فارس افتتاح می‌شود

دهه فجر ۳۵۰ میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی در فارس افتتاح می‌شود

ایسنا/فارس مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اعلام کرد که در ایام الله دهه فجر امسال، بیش از ۳۵۰۰ میلیارد ریال پروژه در نقاط مختلف فارس افتتاح خواهد شد.

جعفر زاهدی شنبه ۵ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: ۵ پروژه بزرگراهی جمعا به طول ۳۴ کیلومتر بخشی از پروژه‌هایی است که در ایام الله دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

او ادامه داد: قسمتی از بزرگراه شیراز- جهرم به طول ۵ کیلومتر، باند دوم محور پلیس راه فسا- رونیز به طول ۴ کیلومتر و بزرگراه مرودشت- درودزن به طول ۴ کیلومتر، بزرگراه شیراز-کوار به طول ۱۱ کیلومتر و بزرگراه قائمیه – نور آباد به طول ۱۰ کیلومتر نیز جزو پروژه‌هایی است که دهه فجر آماده افتتاح خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس افزود: در حوزه راه‌های روستایی ۸۸ کیلومتر بهسازی و احداث راه روستایی با اعتباری بالغ بر ۴۶۱ میلیارد ریال آماده افتتاح شده است.

زاهدی با اشاره به اهمیت بازآفرینی محلات و بافت های فرسوده و تاریخی، گفت: پروژه فرهنگی، تجاری و تفریحی بازآفرینی هم از پروژه‌های مهم ملی محسوب می‌شود که برای افتتاح در دهه مبارک فجر آماده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با بیان اینکه در حوزه مسکن ۴۷۴ واحد مسکن مهر با تسهیلات ۵۰۰ میلیارد ریالی آماده افتتاح شده است، گفت: ارزش اعتباری مجموع پروژه‌های آماده افتتاح برای دهه فجر در فارس به بیش از ۳۵۶۰ میلیارد ریال بالغ می‌شود.

انتهای پیام