• دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98103023655
  • خبرنگار : 30054

شیرآلات «شودر» بعنوان واحد نمونه استاندارد ۹۸ برگزیده شد

شیرآلات «شودر» بعنوان واحد نمونه استاندارد ۹۸  برگزیده شد

طی رویداد انتخاب واحد نمونه استاندارد ۹۸، «شیرآلات شودر» به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام سامانه اطلاع‌رسانی ایران، مراسم آیین گرامی‌داشت روز جهانی استاندارد در استان تهران با حضور رییس، معاونان و جمعی از مدیران سازمان ملی استاندارد ایران، استاندار تهران و رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان تهران و همچنین جمع کثیری از تولیدکنندگان و صنعت‌گران در تهران برگزار شد و برند «شودر» توانست در صنعت ساختمانی به عنوان واحد نمونه استاندارد در سطح کشوری انتخاب شود.

در این رویداد که هر سال در روز جهانی استاندارد و بین تمام صنایع ایرانی برگزار می‌شود، برندهای مختلف داخلی از لحاظ کیفیت محصولات مورد رصد و آزمایش‌های متعددی قرار می‌گیرند تا در نهایت و باتوجه به کیفیت محصولات، واحدهای نمونه استاندارد انتخاب شوند.

« شیرآلات شودر» که از سال ۱۳۷۰ در زمینه‌ تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی کار خود را آغاز کرد، با هدف خلق محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی و با تکیه و توجه به تمام جزییات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا فعالیت می‌کند. لازم به ذکر است که در حال حاضر ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در شودر مشغول به کار هستند و محصولات این مجموعه به بیش از ۱۵ کشور جهان صادر می‌شود.

انتهای رپرتاژ آگهی