• دوشنبه / ۳۰ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۱
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98103023258
  • خبرنگار : 50223

دعوت داور و دو کمک داور فوتبال کهگیلویه و بویراحمد به کلاس نیم فصل لیگ برتر

دعوت داور و دو کمک داور فوتبال کهگیلویه و بویراحمد به کلاس نیم فصل لیگ برتر

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از دعوت یک داور و دو کمک داور فوتبال استان به کلاس نیم فصل لیگ برتر فوتبال کشور خبر داد.

"مهدی صفایی" دوشنبه‌ ۳۰ دی ماه در جمع خبرنگاران گفت: از سوی فدراسیون و کمیته داوران فوتبال کشور یک داور و دو کمک داور فوتبال کهگیلویه وبویراحمد به کلاس نیم فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دعوت شدند.

وی از دعوت روح الله شریفی بعنوان داور، مهدی راهی و حمید رضا افشون بعنوان کمک داور در این کلاس خبر و ضمن آرزوی موفقیت برای این داوران فوتبال استان و کشور افزود: کلاس نیم فصل داوران و کمک داوران فوتبال کشور روزهای دوشنبه ۳۰ دی ماه تا چهارشنبه ۲ بهمن ماه در محل هتل آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون تست آمادگی جسمانی داوران و شرکت کننده در کلاس نیم فصل لیگ برتر کشور خبر و بیان کرد: تست آمادگی جسمانی داورا ن روز دوشنبه ۳۰ دی ماه در محل استادیوم شهید دستگردی برگزار می شود و کسانی که موفق به گذراندن تست های آمادگی جسمانی شوند مجوز قضاوت در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال کشور را کسب می کنند.

انتهای پیام