• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۲۲:۵۲
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 98102922856
  • خبرنگار : 90111

عضو اتحادیه فوتبال عربستان: تاکنون واکنشی از ایران دریافت نشده است!

عضو اتحادیه فوتبال عربستان: تاکنون واکنشی از ایران دریافت نشده است!

درحالی که هر چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا متفقا در نامه‌ای مشترک اعلام کرده‌اند در زمین بی‌طرف به میدان نمی‌روند عضو اتحادیه فوتبال عربستان می‌گوید که باشگاه های ایران هیچ اعتراض مکتوبی به انتخاب زمین بی طرف به AFC نفرستاده اند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، کنفدراسیون فوتبال آسیا به تصویب رساند که بازی در زمین ایران چه در لیگ قهرمانان آسیا و چه در رقابت های فوتبالی دیگر این قاره تا اطلاع ثانوی ممنوع است و تیم های ایرانی مجبور هستند که زمین بی طرف را انتخاب کنند.

باشگاه های ایرانی تهدید به کناره گیری از لیگ قهرمانان آسیا کرده اند.

حافظ المدلج، عضو اتحادیه فوتبال عربستان و رئیس بازاریابی سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره احتمال کناره گیری تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که بازی های باشگاه های ایران کشور در زمین بی طرف برگزار خواهد شد. تا الان AFC هیچ واکنش رسمی را از ایران دریافت نکرده است.

او ادامه داد: فشار ایران برای تاثیر گذاشتن روی تصمیم AFC جواب نخواهد داد و باشگاه های ایرانی هم کناره گیری نخواهند کرد. اگر هم کناره گیری وجود داشته باشد به خاطر مشکلات اقتصادی تیم های ایرانی خواهد و نه تصمیم ورزشی.

انتهای پیام