• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۱
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 98102922762
  • خبرنگار : 71234

در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه شد

گزارشی از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر

گزارشی از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی در جلسه این کمیسیون خبر داد.

میرحمایت میرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کمیسیون آموزش در این جلسه به بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از پارک‌های علم و فناوری کشور پرداخت، در این جلسه وزیر علوم حضور نداشت لذا علی رغم قانع نشدن نمایندگان متقاضی از پاسخ‌های مسئولان مربوطه، قرار شد رای گیری در جلسه بعدی انجام شود.

وی افزود: در این جلسه همچنین بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی کشور و دستاوردهای این سازمان حسب وظایف مجموعه و نیازهای کشور در دستورکار قرار داشت. در این باره هم نمایندگان متقاضی قانع نشده و موضوع رای‌گیری به جلسه هفته آینده کمیسیون موکول شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفت که در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر ارائه شد که این گزارش بسیار امیدوار کننده بود.

میرزاده در پایان گفت که بنا به درخواست کمیسیون آموزش، وزارت علوم لیستی از دانشجویانی که در هواپیمای اوکراینی حضور داشتند را بنا به درخواست این کمیسیون ارسال کرده است اما هنوز وزارت بهداشت لیست مربوطه را به کمیسیون نداده است.

انتهای پیام