• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۳
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 98102922495
  • خبرنگار : 50228

موفقیت ورزشکار خوزستانی در مسابقات قوی‌ترین مردان زورخانه‌های کشور

موفقیت ورزشکار خوزستانی در مسابقات قوی‌ترین مردان زورخانه‌های کشور

ایسنا/خوزستان ورزشکار خوزستانی به مرحله بعدی مسابقات قوی‌ترین مردان زورخانه‌های کشور با عنوان "گُردان گود" راه پیدا کرد.

جهانبخش طیبی، رییس هیات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: دومین دوره مسابقات گردان گود، در سه مرحله منطقه‌ای، مقدماتی کشوری و مرحله نهایی کشوری برگزار می‌شود که محمد دبیری از خوزستان در مرحله مقدماتی کشوری که ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه به میزبانی کردستان برگزار شد، حضور داشت.

وی بیان کرد: دبیری در بین مدعیان قهرمانی و نمایندگان مناطق هفت‌گانه کشور، توانست با کسب امتیازات لازم، مجوز حضور در مرحله بعدی را به دست آورد.

رییس هیات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی خوزستان گفت:‌ رقابت‌های "گردان گود" با هدف رشد و توسعه ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در میان آحاد جامعه، جذاب‌سازی، ایجاد رقابت سالم در میان جوانان و الگوی سازی رقابت‌های ملی با اولویت قراردادن جنبه‌های پهلوانی و اخلاقی برگزار می‌شود.

وی در پایان عنوان کرد: مرحله نهایی این مسابقات نیز در ایام تعطیلات نوروز برای مخاطبان و علاقه‌مندان به این ورزش اصیل و ایرانی، از طریق سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

انتهای پیام