• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۱
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 98102922381
  • خبرنگار : 50096

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خبر داد؛ 

انتخاب خراسان رضوی به‌عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع)

انتخاب خراسان رضوی به‌عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع)

ایسنا/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی به‌عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) انتخاب شد.

محمدصادق براتی با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به این‌که خراسان رضوی همه‌ساله میزبان جمعیت زیادی از زائران خارجی در مراسم اربعین حسینی است، بنا به دستور استاندار و پیگیری‌های معاونت زیارت و نیز موافقت رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی در کشور، این استان به‌عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) انتخاب شد.

بر اساس اعلام اداره‌کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، وی افزود: هم‌اکنون با این ابلاغ مهم در تصمیم‌گیری‌های کلان ستاد اربعین حسینی(ع) سهیم هستیم و همچنین ضمن بهره‌مندی بیشتر از امکانات کشور در این استان، برنامه‌ریزی‌های مراسم ‌پایانی دهه صفر خراسان رضوی هم در این چهارچوب لحاظ شده است.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به مزیت‌های دیگر این ابلاغ مهم، خاطرنشان کرد: خراسان رضوی به‌واسطه‌ وجود بارگاه مطهر رضوی علاوه‌بر پذیرایی از زائران افغانستانی کربلای معلی، مقصد زائران پاکستانی وارده به کشور در جهت عزیمت به عتبات عالیات بوده که با این تصمیم‌گیری مهم، خدمات‌دهی به این زائران با مدیریت و کیفیت بهتری همراه خواهد شد.

انتهای پیام