• شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۸
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 98102821682
  • خبرنگار : 50031

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس مطرح کرد:

راه‌اندازی دبیرخانه فرهنگی و هنری ادیان توحیدی در شیراز

راه‌اندازی دبیرخانه فرهنگی و هنری ادیان توحیدی در شیراز

ایسنا/فارس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از راه‌اندازی دبیرخانه فرهنگی و هنری پیروان ادیان توحیدی در شیراز خبر داد.

صابر سهرابی در نخستین نشست کارگروه برنامه‌های دهه فجر انجمن ادیان توحیدی استان فارس گفت: پیروان ادیان توحیدی که در گوشه گوشه ایران زندگی می‌کنند، همچنان که به قواعد و اصول دین خود پایبندند، به قوانین کشور هم پایبند هستند و همیشه در راه پیشرفت و سربلندی ایران در کنار همه ما گام برداشته‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، سهرابی ادامه داد: شهدای ادیان توحیدی هم برای همین خاک و در راه مام میهن جان خود را فدا کردند و همزمان با دهه مبارک فجر، گل‌باران قبور این شهدا نیز با حضور مردم و مسئولان انجام خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: هدف ما وحدت و یکپارچگی همه مردم اعم از شیعه، سنی و پیروان ادیان توحیدی است و همگی برای سربلندی و پیروزی ایران عزیز در تلاشند.

سهرابی خاطرنشان کرد: برنامه‌های دهه فجر همچون سال‌های پیش، به صورت مردمی برگزار خواهد شد و برادران اهل سنت و پیروان سایر ادیان توحیدی نیز برنامه‌های ویژه خود را برگزار خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: در راستای حمایت و پشتیبانی بیشتر از برنامه‌های فرهنگی و هنری پیروان ادیان توحیدی، دبیرخانه‌ای در شیراز راه‌اندازی خواهد شد تا برنامه‌های فرهنگی و هنری پیروان ادیان توحیدی رونق بیشتری پیدا کند.

در این جلسه نماینده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسئول انجمن ارامنه شیراز، مسئول انجمن کلیمیان شیراز و مسئول انجمن زرتشتیان شیراز حضور داشتند.

انتهای پیام