• شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۹
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98102821420
  • خبرنگار : 90047

نفرات برتر مسابقات بین المللی کشتی گورش معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات بین المللی کشتی گورش معرفی شدند

در پایان دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی گورش که به میزبانی گنبدکاووس برگزار شد، نفرات و تیمهای برتر معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، مسابقات بین‌المللی کشتی سنتی (گورش) یادواره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور ۳ تیم آذربایجان، افغانستان، ترکمنستان و سه تیم از ایران با حضور ۳۵ ورزشکار در گنبد کاووس برگزار و تیم افغانستان قهرمان این رقابتها شناخته شد و تیم‌های ایران و ترکمنستان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

فدراسیون ورزش روستایی و اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار کننده این رویداد بین المللی در شهرستان گنبد کاووس بودند که با استقبال مردم منطقه مواجه شد.

نفرات برتر این رقابتها در اوزان مختلف به شرح زیر است:

در وزن ۷۴ کیلوگرم؛ یوسف قارایف از ترکمنستان (ب) در جایگاه نخست ایستاد و آزادجان اوزیوف از ترکمنستان (الف)، دولت مراد مرادزاده مقدم از ایران (الف) و نصیر احمد اکرمی از افغانستان در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم؛ پهلوان قربان گلدیف از ترکمنستان اول شد و محمد دهقان از تیم گلستان، جاوید مصطفی یف از آذربایجان و صفی اله محمدی از افغانستان دوم تا چهارم شدند.

در وزن ۹۰ کیلوگرم؛ رجب گلدی قلیچ نیازف از ترکمنستان (لف) در جایگاه نخست ایستاد و ارسلام خوجم بردیف از ترکمنستان (ب)، جاوید محمدی از افغانستان و رامین گری از تیم گلستان در جایگاه دوم تا چهارم ایستادند.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم؛ نادر صوفی زاده از افغانستان اول شد و مونام کوشا از ایران (الف)، علی بردیف از ترکمنستان و داوود عوض زاده از ایران (ب) دوم تا چهارم شدند.

در ۱۰۰+ کیلوگرم؛ محمد گل پهلوان زاده از افغانستان اول شد، جمال فیضی یف از آذربایجان، سلیم کم از ایران (ب) و عبداله ایری از ایران (الف) دوم تا چهارم شدند.

در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی به مبلغ ۵۰۰، ۳۰۰ و ۲۰۰ دلار اهدا شد.

انتهای پیام