• جمعه / ۲۷ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۸
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 98102720855
  • خبرنگار : 50005

راهپیمایی مقاومت علیه آمریکا/

راهپیمایی پرشور مردم تبریز در حمایت از سپاه و نیروهای مسلح

راهپیمایی پرشور مردم تبریز در حمایت از سپاه و نیروهای مسلح

ایسنا/آذربایجان شرقی مردم ولایتمدار تبریز در حمایت از سپاه پاسداران و نیروهای مسلح، بعد از اقامه نماز جمعه، از مقابل مصلی امام خمینی(ره) به سمت میدان ساعت راهپیمایی پرشوری کرده و شعارهایی سر دادند.

مردم تبریز در این تجمع شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "شعار ملت ما، مرگ بر آمریکا، شعار رهبر ما مرگ بر آمریکا"، "سپاهی ارتشی، تشکر، تشکر"، "ارتشی و سپاهی، حافظ اسلام است"، "این همه قاسم آمده به عشق رهبر آمده" را سر داده و از استکبار جهانی اعلام انزجار کردند.

راهپیمایان، پلاکاردهایی حاوی شعارهای "مطیع امر رهبریم"، "اگر سپاه نبود کشور هم نبود"، "ما همه سلیمانی هستیم"، "ای رهبر آزاده، آماده‌ایم، آماده" و... را در دست داشتند. همچنین تعدادی از مردم نیز با سردادن شعار "مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسراییل"، عکس‌های ترامپ را به آتش کشیدند.

یکی از راهپیمایان که شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌داد، به ایسنا گفت: دشمن در پی ایجاد اختلاف و ناآرامی در کشور بوده و ملت بصیر ایران خوب می‌دانند که دشمن هدفی جز نابودی ایران ندارد؛ سپاه پاسداران نیز جان و قلب ماست و هیچ چیزی نمی‌تواند قدرت و محبویت سپاه را بین مردم ایران تضعیف کند.

وی افزود: مردم آگاه ایران می‌دانند که امنیت خود را مدیون رشادت‌های سپاهیان، ارتشیان و نیروهای مسلح هستیم و هیچگاه زحمات و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان را فراموش نمی‌کنیم. آنان زحمات بسیاری برای صیانت از مرزهای ما می‌کشند و هر انسان آزاده‌ای اهمیت و جایگاه کار والای سپاهیان، ارتشیان و نیروهای مسلح را می‌داند و قدر می‌نهد.

آقای عبدی دیگری فردی است که در میان سیل خروشان مردم تبریز، عکس ترامپ را به آتش کشیده و فریاد مرگ بر آمریکا را سر می‌دهد، او به ایسنا گفت: تا خون در رگ داریم به حمایت از سپاه و رهبر مقتدرمان خواهیم ایستاد. سپاهیان و نیروهای مسلح حافظ امنیت و زندگی ما هستند.

یکی دیگر از راهپیمایان نیز که پلاکارد "مطیع امر رهبریم" را در دست دارد، به ایسنا گفت: خون در رگ‌هایمان را فدای رهبرمان می‌کنیم، فقط کافی است مقام معظم رهبری اشاره کنند. همانطور که سردار رشیدمان گفت "ما ملت شهادتیم" و از مقاومت در مقابل مستکبران نمی‌هراسیم و خسته نمی‌شویم.

خانم ایمانی دیگر دیگر بانویی است که با مشت‌های گره کرده خود شعار "ارتشی، سپاهی، تشکر تشکر" را سر می‌دهد، او به ایسنا گفت: همواره مدیون رشادت‌های سپاه سرافراز و سرداران شجاع خود هستیم و همانگونه که آنان در دفاع از کشور و مردم ایران جان خود را می‌دهند ما نیز در حمایت از آنان جان خود را نثار می‌کنیم و هیچ ابایی از قدرت‌های پوشالی جهانی نداریم.
انتهای پیام