• سه‌شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۸
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98102418861
  • خبرنگار : 50176

معاون استاندار:

کارخانه تولید فناوری در لرستان ایجاد می‌شود

کارخانه تولید فناوری در لرستان ایجاد می‌شود

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان از ایجاد کارخانه تولید فناوری در استان خبر داد.

قاسم  ولی‌زاده امروز در جلسه هماهنگی راه‌اندازی کارخانه تولید فناوری، اظهار کرد: کارخانه تولید فناوری یکی از مباحث روز دنیاست که لرستان نیز در این راه باید با این موضوع همگام شود، هدف توسعه لرستان بوده و این امر مستلزم پیگیری و مشارکت همه جانبه است.

وی تصریح کرد: در همین راستا اقداماتی مانند برگزاری جلسات هماهنگی، تأمین اعتبار و اختصاص یک مکان مناسب با طرح در دستورکار قرار گرفت که فرآیند تأمین اعتبار آن تا حدودی انجام شده و رایزنی‌ها برای مکان اجرای طرح در دستور کار قرار دارد.

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در خصوص مکان طرح با در نظر گرفتن زمان‌بر بودن فرآیند ساخت‌وساز و توجه به قانون اقتصاد مقاومتی، مکانی که از پیش‌ساخته شده و به‌صورت بلااستفاده یا متروک باشد مدنظر است. دستگاه‌های اداری در این خصوص ظرفیت‌ها را بسنجند و ترجیحاً مکان موردنظر نیز در محدوده شهری واقع شده باشد.

ولی‌زاده اضافه کرد: موانع حقوقی و قانونی برای این مهم رفع و امورات، منطبق با استانداردهای تعریف شده پیگیری شود. برخی دستگاه‌ها ظرفیت‌های مناسب و قابل استفاده‌ای در این زمینه دارند که ظرف بازه زمانی یک هفته تا ۱۰ روز آینده از این اماکن بازدید و در صورت متناسب بودن با طرح، معرفی شوند.

انتهای پیام