• شنبه / ۱۴ دی ۱۳۹۸ / ۲۲:۴۱
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 98101411033
  • منبع : نمایندگی مازندران

علمدار لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس:

"سپهبد شهید قاسم سلیمانی" یکی از نیروهای تاثیرگذار در ۸ سال دفاع مقدس بوده است

"سپهبد شهید قاسم سلیمانی" یکی از نیروهای تاثیرگذار در ۸ سال دفاع مقدس بوده است

ایسنا/مازندران علمدار لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از نیروهای بسیجی در دوران ۸ سال دفاع مقدس بود که همه رده‌های نظامی را پشت سر گذاشته و به فرمانده تاثیرگذار تبدیل شده است.

سردار حاج کمیل کهنسال امشب ۱۴ دی ماه در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در محل حسینیه عاشقان سپاه کربلای مازندران در ساری برگزار شد، با بیان اینکه خون مطهر سردار سلیمانی منشاء دگرگونی و تحولات عظیمی نه تنها در داخل کشور بلکه در منطقه‌ و فرا منطقه می‌شود، اظهار کرد: : اینکه جنایتکاران تروریست این گونه بزدلانه و در دل شب با پهپاد سردار جبهه مقاومت را به شهادت رساندند، نشانگر ذلت و ناتوانی قدرت شیطانی آمریکا بوده که با رفتارهای بزدلانه مدعی رهبری دنیا و تبعیت ملت‌ها است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر برای دنیا آشکار شد که آمریکا بزرگترین حامی جریان تروریسم بین المللی است، تصریح کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی‌ها نتوانستند رو در رو با حاج قاسم سلیمانی بجنگند بنابراین بزدلانه در دل شب فرمانده جبهه مقاومت را به شهادت رساندند.

علمدار لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به همراه همرزمانش در شرایط بد عراق و در سرزمین امام حسین (ع)  به دستور ترامپ به عنوان رییس جنایتکارترین حکومت جهان نشان از عظمت و بزرگی این شهید بزرگوار است.

کهنسال با بیان اینکه این شهید بزرگ در سه دهه اخیر از حیات پربارشان تحول بزرگی در کشور، منطقه و صحنه بین المللی رقم زده است، گفت: راز اصلی اقدام بزدلانه دشمن در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی این بوده که این شهید بزرگوار همانند دیگر فرماندهان از دین، عزت، ناموس و امنیت ایرانی اسلامی و مردم منطقه و مظلومان جهان دفاع می‌کرد.

وی ادامه داد: مردم ایران هرگز با نفرتی که در دلشان به وجود آمد، این جنایت را فراموش نخواهند کرد و نخستین  اثر خون شهید سلیمانی تنفر بیشتر علیه آمریکا و تروریست‌ها است.

علمدار لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه سردار سلیمانی محبوب‌ترین شخص در ایران پس از مقام معظم رهبری بوده است که حتی یک قدم بدون اذن رهبری بر نداشت، افزود: با رشادت‌ها و ایستادگی‌های سردار حاج قاسم  سلیمانی مردم سوریه اسلام ناب و حقیقی را درک کردند.

کهنسال در ادامه بیان کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی محور مقاومت در مقابله با داعش همیشه زبانزد در بین قبایل و گروه‌های سنی و شیعه در کشورهای منطقه بود و همه آن‌ها امنیت‌شان را مدیون این سردار قلب‌ها می‌دانند. 

وی آمریکا را بزرگترین حامی و شکل دهنده گروه‌های تکفیری دانست و یادآور شد: مهمترین اثر خون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ایجاد تنفر از آمریکا در دل مردم ایران و جبهه‌های مقاومت بوده است.

انتهای پیام