• شنبه / ۱۴ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۸
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 98101410190
  • منبع : نمایندگی مازندران

برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در ۲ هزار بقعه شاخص کشور

برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در ۲ هزار بقعه شاخص کشور

ایسنا/مازندران مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ویژه برنامه‌های شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در طول ۳ روز عزای عمومی در ۲ هزار بقعه شاخص کشور برگزار می‌شود.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امر خیریه مازندران، حجت‌الاسلام محمد نوروز پور با بیان اینکه ویژه برنامه‌های شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به معاونان فرهنگی ادارات کل اوقاف و امور خیریه سراسر کشور ابلاغ شده است، اظهار کرد: به همین مناسبت امامزادگان و بقاع متبرکه کشور سیاه پوش می‌شوند و پرچم سیاه در این اماکن مقدس به اهتزاز در می‌آید.

وی تصریح کرد: با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فرماندهان مقاومت به منظور سخنرانی در امامزادگان و بقاع متبرکه در استان‌های مختلف کشور دعوت شده است.

مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه مازندران خاطرنشان کرد: هیئت مذهبی و مداحان نیز مراسم‌های ویژه‌ای را در امامزادگان برگزار می‌کنند، از ناشران و مولفان نیز دعوت شده است کتاب‌هایی با موضوع دفاع مقدس، شهدا و محورهای مقاومت را در قالب نمایشگاه‌هایی در بقاع متبرکه به زائران ارائه بدهند.

نوروز پور یادآور شد: کارشناسان و روحانیون حاضر در خیمه‌های معرفت نیز به تبیین محورهای مقاومت و دستاوردهای مدافعان و حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌پردازند.
وی در پایان افزود: کلیپ‌هایی نیز با موضوع دستاوردهای مدافعان حرم توسط معاونت فرهنگی اوقاف تهیه شده و در غرفه‌های چندرسانه ای که در بقاع متبرکه تدارک دیده شده به نمایش در خواهد آمد.

انتهای پیام