• سه‌شنبه / ۲۶ آذر ۱۳۹۸ / ۰۱:۱۶
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: 98092619210
  • خبرنگار : 50039

بهره برداری از سریع ترین پروژه مدرسه سازی گیلان در آستارا

بهره برداری از سریع ترین پروژه مدرسه سازی گیلان در آستارا

ایسنا/گیلان مدرسه ۱۲ کلاسه متوسطه دوره اول سروش آستارا که ظرف مدت ۸۰ روز توسط بخش خصوصی احداث شد، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، رئیس مدارس غیردولتی و اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش گیلان و مسئولان محلی در این بندر مرزی افتتاح شد.

نادر جهان‌آرای، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان عصر روز گذشته (دوشنبه)در آیین بهره‌برداری از این پروژه، در شهرستان آستارا اظهار کرد: برخی از نقش‌ها از جمله نقش دانش‌آموزی از ویژگی برجسته‌ برای انسان ها برخوردار است.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم دانش‌آموزان در ایفای نقش ویژه خود به شرح وظایف آن واقف باشند، ادامه داد: اگر ابزار سنجش دقیقی داشته باشیم و بخواهیم جدیت انسان‌ها را بسنجیم، باید عملکردهای آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه مدرسه سروش ظرف مدت ۸۰ روز توسط بخش خصوصی احداث شد، افزود: ما در بسیاری از حوزه‌ها با پروژه هایی مواجه هستیم که سالیان بسیاری از آغاز عملیات آنها می گذرد و بلاتکلیف هستند.

جهان آرای با اشاره به جدیت مؤسس و دست اندرکاران مجتمع سروش در نوسازی این مدرسه، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان مشکلات و کاستی‌های پیش‌رو را از معلم، خانواده و مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط مطالبه کنند، چرا که برخورداری از روحیه مطالبه‌گری به پیشرفت و آبادانی کشور منجر می‌شود.

 وی اضافه کرد: مدارس غیردولتی با بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت‌های مردمی کمک حال وزارت آموزش و پرورش بوده و بخش قابل توجهی از جمعیت دانش‌آموزی کشور را در خود جای داده‌اند.

به گزارش ایسنا، مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان، در سفر دو روزه به شهرستان مرزی بندر آستارا علاوه بر شرکت در آیین افتتاح پروژه مذکور، در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، نواختن زنگ پژوهش، دیدار با خانواده شهید دانش‌آموز ضرغام نصیری و کارگاه دو روزه معاونین آموزشی نواحی، مناطق و شهرستان‌های ۳۴ گانه استان گیلان شرکت کرد.

انتهای پیام