• چهارشنبه / ۲۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۲
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 98092015348
  • منبع : صدا و سیما

تغییر در روابط عمومی‌ صداوسیما

علی کربلایی حسینی به مدیریت واحد اطلاع‌رسانی و ارتباط با رسانه‌ها و سیدهادی شریف‌زاده به مدیریت روابط عمومی معاونت امور استان‌ها منصوب شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، محمد حسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما در این احکام بر ارتباط مستمر با خبرنگاران و رسانه‌های مختلف و بازطراحی در شیوه‌های خبررسانی و به‌ویژه استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تاکید کرده است.

در حکم رنجبران برای کربلایی حسینی آمده است: همچون مدیریت سابق این واحد مسئولیت شورای سردبیری هفته نامه صدا وسیما نیز بر عهده شما خواهد بود و امید است با همکاری سردبیرخوش فکر و توانای آن و دیگر اعضای مجموعه هفته نامه پنجاه ودو ساله رسانه ملی در نخستین سال از گام دوم انقلاب اسلامی طرحی نو برای آن دراندازید.

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما همچنین از سید هادی شریف‌زاده، مدیر جدید روابط عمومی معاونت امور استان‌ها خواسته است با توجه به گستره فراوان تولیدات استانی شوراهای منطقه‌ای روابط عمومی را به صورت منظم تشکیل دهد و خود نیز با روسای این شوراها جلسات و ارتباط مستمر داشته باشد.

سیدهادی شریف‌زاده دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم ارتباطات (روزنامه نگاری) از دانشگاه صداوسیما و مطالعات فرهنگی و رسانه از دانشگاه آزاد اسلامی است و حدود ۱۰ سال است که مسئولیت‌هایی همچون مدیریت واحد امورمخاطبان (۱۶۲) و مدیریت واحد اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌های اداره کل روابط عمومی سازمان صدا وسیما را  برعهده داشته است.
وی از حدود هفت سال گذشته علاوه بر مدیریت واحد اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها مسئول شورای سردبیری هفته نامه صدا وسیما نیز بوده است.
شریف‌زاده از سال ۱۳۸۵ وارد سازمان صدا وسیما شده است و سابقه اجرای تلویزیونی از سال ۸۷ در شبکه‌های پنج و یک سیما در برنامه‌های سیاسی و معارفی دارد.  

علی کربلایی حسینی متولد ۱۳۶۱ و فارغ التحصیل دکترای حقوق بین‌الملل دانشگاه تهران است و سوابقی همچون مترجمی، خبرنگاری و دبیری در خبرگزاری دانشجویان ایران، دبیری سیاسی روزنامه تهران امروز، مدیریت بولتن و رسانه‌های زیرمجموعه‌ای در دفترمقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خبرنگاری و مستندسازی در واحد مرکزی خبر، دبیر خبر تحریریه خبر بیست و سی پخش اخبارسیما، تدریس در دانشگاه و داوری فصلنامه علمی ـ پژوهشی مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران را درکارنامه خود دارد. کربلایی حسینی از سال ۹۴ تا کنون یکی از مجری ـ کارشناس‌های برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیماست.

انتهای پیام