• دوشنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۸ / ۱۶:۲۴
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 98082717766
  • خبرنگار : 50175

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد:

آموزش خانواده باعث تقویت الگوی صحیح زندگی می‌شود

آموزش خانواده باعث تقویت الگوی صحیح زندگی می‌شود

ایسنا/لرستان مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد گفت: آموزش خانواده باعث تقویت الگوی صحیح زندگی می‌شود.

محمد مهرافزون در نشست مدرسان آموزش خانواده بروجرد، اظهار کرد: این جلسات باید طوری برنامه‌ریزی شوند که تجربیات همکاران به یکدیگر منتقل شوند و کارایی مثبت و مفیدی را برای بازدهی هرچه بهتر و باکیفیت‌تری داشته باشد.

وی تصریح کرد: برنامه‌های آموزش خانواده پایه و اساس تربیت دانش‌آموزان در مدارس است و باید با برنامه‌ریزی مدون، کاربردی و تخصصی برای مدرسان بتوانیم در بهبود کیفیت‌بخشی به آموزش خانواده گام صحیح و هدف‌داری برداریم.

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد خاطرنشان کرد: آموزش خانواده از اهداف مهم تعلیم و تربیت بوده و در سند تحول بنیادین به آن تأکید فراوان شده است.

مهرافزون اضافه کرد: برپایی جلسات آموزش خانواده با توجه به آسیب‌های گوناگون اجتماع که اولیا و دانش‌آموزان را تهدید می‌کند در مدارس بسیار مهم و حیاتی است.

وی بیان کرد: آموزش خانواده صحیح باعث تقویت الگوی صحیح زندگی کردن می‌شود و هدف از آموزش خانواده هم‌اندیشی و یاری ‌رساندن به اولیا در جهت تربیت درست فرزندان است و مدیران در مدارس باید به‌صورت دقیق پیگیر برگزاری کلاس‌های آموزش خانواده باشند.

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد ادامه داد: آموزش خانواده هدفمند و نظام‌مند باعث تقویت و پویایی خانواده‌ها و دانش آموزان می‌شود.

مهرافزون عنوان کرد: مدرسین آموزش خانواده باید خود را به علم روز مجهز و با موضوعات مختلف به‌صورت کاملاً تخصصی برخورد کنند.

انتهای پیام