• پنجشنبه / ۱۰ آبان ۱۳۹۷ / ۱۵:۱۰
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 97081004869
  • خبرنگار : 71506

فینالیست های لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شدند

فینالیست های لیگ برتر کشتی آزاد مشخص شدند

تیم های راه یافته به دیدار فینال رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در سال 97 مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان برگزار شد و تیم های راه یافته به دیدار نهایی مشخص شدند.

در نخستین دیدار نیمه نهایی این مسابقات تیم های پاس ستارگان ساری و راه و شهرسازی گلستان به دیدار هم رفتند که در پایان تیم ساری با امتیاز مثبت 23 بر 18 و برد انفرادی 6 بر 4 مقابل تیم گلستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. تیم راه و شهرسازی گلستان نیز به دیدار رده بندی رفت.


نتایج انفرادی این مسابقه به شرح زیر است (اسامی تیم گلستان ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: پوریا ترکمان – نادر حاج آقا نیا، برنده (ضربه فنی 5-5)
61 کیلوگرم: مهدی عشقی – مهران شیخی، برنده (صفر- 4)
65 کیلوگرم: میلاد طهماسبی زاده – فرزاد عموزاده، برنده (1- 4)
70 کیلوگرم: حمیدرضا سرگو، برنده – محمدمهدی یگانه جعفری (3- 1)
74 کیلوگرم: مسعود کمروند- حسین الیاسی، برنده (4- 6)
79 کیلوگرم: محمدجواد حمیدی، برنده – فریبرز بابایی (3- 2)
86 کیلوگرم: سید علی موسوی – مسعود مددی، برنده (4- 5)
92 کیلوگرم: اسماعیل محمودی، برنده – سینا غلامی (8- 2)
97 کیلوگرم: حسین رمضانیان – امیر محمدی، برنده (1- 7)
125 کیلوگرم: سید احمد رسولی، برنده – جابر صادق زاده (کشتی نگرفت)


در دومین دیدار نیمه نهایی این مسابقات نیز تیم بیمه رازی با امتیاز مثبت 32 به 7 و برد انفرادی 9 بر یک مقابل تیم پتروشیمی بهشهر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت تا ساعت 18 امروز در این دیدار به مصاف تیم تیم پاس ستارگان ساری برود. تیم پتروشیمی بهشهر نیز ساعت 16 امروز در دیدار رده بندی مقابل تیم راه و شهرسازی گلستان قرار می گیرد.


نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است (اسامی تیم بهشهر در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: علیرضا حاتمی - مهران رضازاده، برنده (5- 8)
61 کیلوگرم: محمد رمضان پور- بهنام احسان پور، برنده (صفر – 9)
65 کیلوگرم: میثم حیدری – میثم نصیری، برنده (صفر- 7)
70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد- ماگومد قربان علی اف، برنده (صفر – 10)
74 کیلوگرم: حامد رشیدی – رضا افضلی، برنده (3- 4)
79 کیلوگرم: محمد زارعی- احمد گاژیماگمدوف، برنده (صفر- 11)
86 کیلوگرم: احمد بذری- علیرضا کریمی، برنده (5- 6)
92 کیلوگرم: علی موجرلو- محمدجواد ابراهیمی، برنده (2- 3)
97 کیلوگرم: حامد طالبی زرین کمر، برنده – ولادیسلاوف بایتسایف (4- 3)
125 کیلوگرم: امیررضا امیری- عباس فروتن (برنده 4- 8 ضربه فنی)

انتهای پیام