• سه‌شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۳
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 97032210122
  • خبرنگار : 71460

لوو: تکرار قهرمانی در جام جهانی تاریخی است

لوو: تکرار قهرمانی در جام جهانی تاریخی است

سرمربی تیم ملی آلمان می‌گوید اگر این تیم قهرمان جام جهانی شود اتفاق تاریخی رخ داده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از نشریه کیکر، تیم ملی آلمان به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در ماه‌های اخیر نتایج ضعیفی به دست آورده است. این تیم در آخرین بازی خود موفق شد دو بر یک عربستان را شکست دهد.

آخرین بازی که یک مربی توانست دو بار پیاپی قهرمانی در جام جهانی را به دست بیاورد به ۸۰ سال پیش باز می‌گردد که ایتالیا دو بار پیاپی توانست در سال‌های ۱۹۳۴ و ۱۹۳۸ میلادی قهرمان شد. اکنون یواخیم لوو با یک ماموریت بزرگ دست و پنجه نرم می‌کند.

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان درباره شرایط بازیکنان تیمش گفت: وقتی شما مدافع عنوان قهرمانی در جام جهانی باشید و قهرمان جام کنفدراسیون‌ها شده باشیم و در چند دوره جام جهانی بین سه یا تیم برتر قرار گرفته‌اید، خود گویای همه چیز است و طبیعی است که هر تیمی بخواهد به استاندارد ما برسد و ما را به چالش بکشد. هر تیمی دوست دارد وقتی برابر ما قرار می‌گیرد، ما را شکست دهد. 

او درباره قهرمانی در جام جهانی گفت: از الان اصلا نمی‌شود درباره این مسائل به صحبت پرداخت. فرانسه تیم خیلی خوبی دارد، برزیل و آرژانتین هم تیم‌های خوبی هستند و اسپانیا پیشرفت زیادی داشته است.  تکرار قهرمانی در جام جهانی اتفاقی تاریخی و ویژه محسوب می‌شود ولی سعی می‌کنم فروتن باشم. موفقیت در جام جهانی به اتفاقات زیادی وابسته است و جزییات زیادی هستند که قهرمانی جام جهانی را تعیین می‌کنند.

انتهای پیام