• جمعه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۵:۲۴
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 96051307927
  • منبع : نمایندگی ایلام

امام‌جمعه موقت ایلام:

مسئولان، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را برطرف کنند

مسئولان، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را برطرف کنند

ایسنا/ایلام امام‌جمعه موقت ایلام گفت: نباید مسئولان اسیر آمارها و گزارشات صرف شوند بلکه باید بین مردم بود و مشکلات آنان را حس و در رفع آن تلاش کرد.

به گزارش ایسنا منطقه ایلام، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «وعد مرادبیگی» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ایلام با تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع )، اظهار کرد: امام رضا ولی‌نعمت ایران اسلامی بوده و این امام بزرگوار در کشور موجب خیروبرکت فراوانی بوده است.

وی با بیان اینکه دهه کرامت دهه ولایت‌پذیری است افزود: نقطه اساسی دین ولایت بوده و در عصر غیبت ولایت‌پذیری ولی‌فقیه و رهبری است.

مرادبیگی در ادامه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری روز گذشته جکم ریاست جمهوری دوازدهم را تنفیذ کردند خاطرنشان کرد: جمهوریت نظام همان انتخاب مردم در اردیبهشت‌ماه امسال بود و شخصیتی را به‌عنوان رئیس‌جمهور گزینش کردند و مشروعیت آن نیز توسط مقام معظم رهبری امضاء شد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در حکم تنفیذ رئیس جمهور به نکات مهمی اشاره فرمودند که در این مجال به بخشی از این نکات اشاره می‌شود و نکات طرح‌شده از سوی مقام معظم رهبری بسیار کلیدی است.

امام‌جمعه موقت ایلام خاطرنشان کرد: توجه رئیس‌جمهور و دولت به خداوند متعال است که در توصیه‌های رهبری به آن تأکید شده که کاررا برای رضای خداوند انجام دهید، در هرجایی که در کشور به بحران رسیدیم و دشمن برای ما مشکل ایجاد کرده است با امید و توکل به خدا از آن به‌راحتی عبور کرده‌ایم.

مراد بیگی تصریح کرد: طی 40 سال که از عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌گذرد با توکل به خدا این مسیر را طی کرده و بازهم ادامه می‌دهیم، توجه به شعارهای اصیل انقلاب در این مدت نه‌تنها کم نشده بلکه پررنگ‌تر شده و باید این روند استمرار یابد.

وی گفت: توجه به نیروهای انقلابی از دیگر توصیه‌های مقام معظم رهبری به رئیس‌جمهور بود، نیروهایی که برای دفاع از انقلاب خود را سپر کرده و در مواقع حساس در میدان هستند باید موردتوجه واقع شوند.

مرادبیگی ادامه داد: سپاه و بسیج و نیروهای ارزشی و کسانیکه تفکر انقلابی دارند و انقلاب را تا این لحظه نگه‌داشته‌اند باید بیش از گذشته موردتوجه قرار گیرند، باید رئیس‌جمهور و دولت به نیروهای انقلابی توجه کند.

امام‌جمعه موقت ایلام اضافه کرد: حضور در بین مردم از دیگر توصیه‌های رهبری به رئیس‌جمهور بود و مادامی که بین مردم نباشیم نمی‌شود مشکلات مردم را حس کرد و برای رفع آن چاره‌جویی کرد.

مراد بیگی تصریح کرد: نباید مسئولان اسیر آمارها و گزارشات صرف شوند بلکه باید بین مردم بود و مشکلات آنان را حس و در رفع آن تلاش کرد.

امام‌جمعه موقت ایلام گفت: مدیریت جهادی تنها راه رفع مشکلات مردم است که باید دولت به این مقوله وجه جدی و اساسی کند.


انتهای پیام