• شنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۶ / ۱۵:۳۶
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 96043118113
  • منبع : نمایندگی همدان

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند خبر داد

کشف 1600 قطعه چک پول تقلبی در نهاوند

کشف 1600 قطعه چک پول تقلبی در نهاوند

ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از انجام اقدامات اطلاعاتی و انتظامی در روز گذشته و کشف حدود ۱۶۰۰ قطعه چک پول ۵۰ هزار تومانی تقلبی در نهاوند خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ منصور ملکی در تشریح این خبر بیان کرد: روز گذشته عوامل پلیس اطلاعات و امنیت و یگان امداد شهرستان نهاوند پس از انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده از تردد یک‌دستگاه خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان که حامل مقادیری چک پول تقلبی بود، با خبر و بلافاصله تیم‌های انتظامی و عملیاتی پلیس نهاوند با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت استان همدان با شناسایی مسیر دقیق تردد این خودرو در محل مشخص مستقر شدند.

وی ادامه داد: مأموران حاضر در محل به محض رؤیت خودروی شناسایی شده آن را متوقف و پس از بازرسی دقیق در نهایت تعداد تقریبی ۱۶۰۰ قطعه چک پول تقلبی ۵۰ هزار تومانی که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه یک نفر متهم در این راستا دستگیر و به همراه پرونده قضایی متشکله به مرجع قضایی معرفی شده است، خاطرنشان کرد: استفاده از توانمندی‌های اطلاعاتی و به‌کارگیری شگردهای خاص پلیسی در راستای بهبود مأموریت‌ها و کشف علمی جرائم در سطح حوزه استحفاظی از جمله اولویت‌های اجرایی و در دستور کار پلیس نهاوند در آینده خواهد بود.


انتهای پیام