• بازار اهواز پس از اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند

  بازار اهواز پس از اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند

  از روز شنبه ۲۳ فروردین ماه طرح فاصله گذاری هوشمند همزمان با سراسر کشور در اهواز آغاز شد، در این طرح مشاغل کم خطر از نظر ابتلا شناسایی شده و فعالیت آن‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تدریج از سرگرفته ‌شده است. آغاز فعالیت مجدد برخی صنوف و فعالیت گسترده‌تر ادارات باعث افزایش تردد در شهر شده، اما همچنان مهمترین راهکار ستاد ملی کرونا برای مهار این بیماری در خانه ماندن مردم است. این گزارش در خیابان سلمان فارسی و بازار امام خمینی (ره) به عنوان شلوغ ترین مراکز تجاری شهر اهواز ثبت شده است.

 • رزمایش مشترک قرارگاه پدافند زیستی قدس سپاه محمد رسول الله(ص)

  رزمایش مشترک قرارگاه پدافند زیستی قدس سپاه محمد رسول الله(ص)

  رزمایش مشترک قرارگاه پدافند زیستی قدس سپاه محمد رسول الله(ص) با حضور سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، ۲۵ فروردین در فلکه دوم صادقیه برگزار شد.

 • آب‌گرفتگی معابر شهر کرمان

  آب‌گرفتگی معابر شهر کرمان

  میزان بارش باران در ۲۴ ساعت گذشته شهر کرمان ۲۹.۲ میلیمتر بوده که این میزان از بارندگی باعث آب‌گرفتگی معابر و ایجاد مشکلات عبور و مرور برای مردم شده است.

 • جلسه معارفه رییس جمعیت هلال احمر با حضور معاون اول رییس جمهور

  جلسه معارفه رییس جمعیت هلال احمر با حضور معاون اول رییس جمهور

  جلسه معارفه رییس جمعیت هلال احمر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور صبح امروز (دوشنبه ۲۵ فروردین) در ساختمان اهلال احمر برگزار شد که طی حکم رییس جمهور کریم همتی به عنوان رییس جمعیت هلال احمر معارفه شد.

 • پایگاه انتقال خون ساری در شرایط کرونایی

  پایگاه انتقال خون ساری در شرایط کرونایی

  شیوع ویروس کرونا باعث شده افراد کمتری جهت انتقال خون که نیاز مبرم این روزهای مراکز درمانیست به این سازمان مراجعه کنند. برخی مراجعه کنندگان به علت‌های گوناگون توان اهدای خون را ندارند. در حال حاضر علاوه بر متقاضیان مردمی به برخی از افرادی که همیشه این عمل خداپسندانه را انجام میدهند و گروه خونی خاصی را دارا هستند از طریق پیامک یا مکالمه تلفنی اطلاع داده میشود تا درصورت تمایل به این مراکز بروند و خون مایحتاج را فراهم آورند.

 • زباله بلای جان سواحل دریای خزر
 • مراسم معارفه وزیر جهاد کشاورزی با حضور معاون اول رییس جمهوری

  مراسم معارفه وزیر جهاد کشاورزی با حضور معاون اول رییس جمهوری

  صبح امروز ۲۴ فروردین ، مراسم معارفه دکتر کاظم خاوازی ، وزیر جهاد کشاورزی، با حضور دکتر جهانگیری ، معاون اول رییس جمهوری در این وزارتخانه برگزار شد.

 • توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران

  توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران

  جمعیت طلوع بی نام و نشان ها در طرح پویش آیین مهرورزی قصد دارد بیش از ۵۰ هزار بسته ارزاق بهداشتی و مواد ضد عفونی در کشور توزیع کند. روز گذشته بیش از ۴۰۰ بسته در روستاهای اطراف تهران و یکی از مناطق ورامین پخش و تا کنون بیش از ۱۸ هزار بسته در کشور پخش شده است .

 • سرریز شدن سد «اکباتان» - همدان

  سرریز شدن سد «اکباتان» - همدان

  از ابتدای سال آبی تاکنون ۴۰۱ میلی متر بارش در همدان رخ داده که نسبت به میانگین سال آبی این استان که ۳۳۰ میلیمتر است، افزایش داشته، طی ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه سد اکباتان ۳۳ میلیمتر، ایستگاه وسج ۱۶ میلیمتر و همدان ۳۵ میلیمتر بارش به ثبت رسیده است. بارشهای امسال نسبت به میانگین بلندمدت که ۲۷۴ میلیمتر بوده، کاهش ۶۵ درصدی دارد و درحال حاضر سد اکباتان همدان ۳۵ میلیون مترمکعب آب دارد و ورودی این سد ۱۵ مترمکعب است که ۳ مترمکعب نیز از این سد سرریز می‌کند.

 • مشهد، اولین روز اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند

  مشهد، اولین روز اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند

  شنبه 23 فروردین ماه آغاز طرح فاصله گذاری هوشمند در مشهد است، در این طرح مشاغل کم خطر از نظر ابتلا شناسایی شده و فعالیت آن‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تدریج از سرگرفته ‌می‌شود. آغاز فعالیت مجدد برخی صنوف و فعالیت گسترده‌تر ادارات باعث افزایش تردد در شهر شده است.اما همچنان مهمترین راهکار ستاد ملی کرونا برای مهار این بیماری در خانه ماندن مردم است. تا ظهر ۲۳ فروردین شمار بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ایران به ۷۰ هزار و ۲۹ نفر رسیده است که از این تعداد ۴۳۵۷ نفر جان باخته‌اند.

 • «در خانه ماندگان»
 • جلسه معاون اول رییس جمهوری با مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی

  جلسه معاون اول رییس جمهوری با مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی

  اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری شنبه ۲۳ فروردین‌ماه با معاونین و مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 • گندزدایی و ضدعفونی پاتوق‌های معتادان در اهواز
 • همزیستی خطرناک اصفهانی‌ها با کرونا

  همزیستی خطرناک اصفهانی‌ها با کرونا

  با پایان تعطیلات نوروزی و آغاز موج دوم مقابله با کرونا در کشور، شاهد افزایش حضور شهروندان در مناطق مختلف شهر اصفهان هستیم. این در حالی است که کماکان اصناف مختلف تعطیل هستند و اعلام شده است که از تاریخ ۲۳ فروردین برخی از مشاغل آغاز بکار خواهند کرد. با این شرایط باید منتظر شیوع بیشتر کرونا در روزهای آتی باشیم.

 • آرامش در سدهای استان گلستان
 • بارش برف بهاری در تهران

  بارش برف بهاری در تهران

  با کاهش دمای هوا در کشور، از صبح امروز ۲۱ فروردین ماه شهر تهران شاهد بارش برف بهاری بود.

 • نورافشانی و ویدئومپینگ در شب نیمه شعبان

  نورافشانی و ویدئومپینگ در شب نیمه شعبان

  مراسم نورافشانی به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(ع) چهارشنبه شب ۲۰ فروردین‌ماه توسط شهرداری تهران در ۲۲ نقطه پایتخت برگزار شد. همزمان با این مراسم برنامه ویدئومپینگ (نورپردازی سه‌بعدی) نیز در برج آزادی برگزار شد. به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و برای جلوگیری از تجمع افراد، مراسم جشن نیمه شعبان امسال حال و هوای متفاوتی نسبت به سال‌های قبل دارد.

 • غسل اموات کرونایی در بهشت زهرا
 • بارش باران بهاری در تهران

  بارش باران بهاری در تهران

  بهار امسال برای بسیاری از استان‌های ایران با بارش باران همراه بود. باران بهار رنگ و بوی تازه ای به این شهر درگیر بیماری داده است. پیش بینی شده است این بارشها تا اواسط هفته آخر فروردین ادامه داشته باشد.

 • بارش برف بهاری در مشهد

  بارش برف بهاری در مشهد

  با کاهش دمای هوا در خراسان رضوی، از صبح امروز  ۲۰ فروردین ماه شهر مشهد شاهد بارش برف بهاری بود.

 • اولین و بزرگترین اَبرماه سال ۹۹

  اولین و بزرگترین اَبرماه سال ۹۹

  ماه در ساعت ۲۲ و ۳۸ دقیقه سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ماه جاری، به کمترین فاصله با زمین رسیده و ناظران زمینی سه شنبه شب و تا صبح چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه شاهد اولین و بزرگترین اَبرماه سال ۱۳۹۹ خواهند بود.

 • مسجد جمکران در آستانه نیمه شعبان

  مسجد جمکران در آستانه نیمه شعبان

  با نزدیک شدن به نیمه شعبان همه ساله جشن بزرگ میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) در مسجد مقدس جمکران با حضور چندین هزار نفری مردم برگزار می‌شود، ولی با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی همه اماکن مذهبی، جشن نیمه شعبان پنجشنبه ۲۱ فروردین در مسجد جمکران برگزار نمی شود. اما در این روزها چراغانی مسجد برای نیمه شعبان انجام شده و برنامه‌های تصویری به صورت آنلاین و مجازی در حال برگزاری است و تعطیلی و سکون برای مسجد مقدس جمکران سایه نیکفته است.

 • برنامه های امروز معاون اول رییس جمهور- ۱۹ فروردین

  برنامه های امروز معاون اول رییس جمهور- ۱۹ فروردین

  اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، رضا رحمانی، وزیر صنعت و فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، خط تولید انواع ماسک پزشکی و فیلتردار در شهرک صنعتی نصیرآباد رباط کریم را افتتاح کردند. سپس از عوارضی دوم آزاد راه تهران ـ ساوه، سامانه‌های هوشمند و الکترونیک گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) بازدید نمودند و پس از آن در نشست هم اندیشی پیرامون اقدامات گمرک ایران در مقابله با کرونا، شرکت کردند.

 • زور کرونا به ما نمی‌رسد!

  زور کرونا به ما نمی‌رسد!

  شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد را وادار به رعایت اصول بهداشتی و همچنین خانه‌نشینی و رعایت فاصله اجتماعی و فیزیکی کرده است؛ اما انگار زور کرونا هنوز به عده‌ای نرسیده و نتوانسته آنها را خانه‌نشین کند. تعطیل نشدن ادارات و پایان دوران تعطیلات عید نوروز، موجب شده ترددهای شهری بیشتر شود و عده‌ای دیگر هم شاید گمان کرده‌اند اوضاع عادی شده و دیگر قرار نیست کرونا بگیرند. این گزارش، گوشه‌هایی از ترددهای این روزهای مردم تبریز را نشان می‌دهد.

 • قم بعد از تعطیلات نوروز

  قم بعد از تعطیلات نوروز

  با پایان تعطیلات نوروزی، برخی از مردم شهر قم بدون توجه به حضور و خطر ویروس کرونا زندگی عادی خود را از سر گرفته‌اند.

 • مترو تهران در روزهای کرونایی پس از نوروز

  مترو تهران در روزهای کرونایی پس از نوروز

  پس از افزایش ناگهانی حجم تردد مسافران حمل و نقل عمومی در تهران، در نخستین روز بعد از پایان تعطیلات نوروز ۹۹، مسئولان برای چندمین بار نسبت به بروز موج دوم شیوع کرونا هشدار جدی دادند. همین هشدارها و ابلاغ تصمیمات جدید برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، موج تردد را در روزهای بعد تا حدودی کم کرد. مترو یکی از اصلی‌ترین راه‌های حمل و نقل عمومی مسافر در ترددهای درون‌شهری تهران است و در صورت بالا بودن جمعیت مسافران، می‌تواند بسیار خطرآفرین باشد. این گزارش تصویری، گوشه‌هایی از وضعیت تردد مسافران در مترو تهران را در روز یکشنبه ۱۷فروردین نشان می‌دهد.

 • بازدید رییس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا

  بازدید رییس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا

  حسن روحانی و وزرای دولت در حاشیه جلسه ۱۷ فرودین هیات دولت از نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا بازدید کردند.

 • رزمایش دفاع بیولوژیکی همدان

  رزمایش دفاع بیولوژیکی همدان

  صبح یکشنبه 17 فروردین ماه رزمایش دفاع بیولوژیکی در استان همدان با حضور 200 نفر از جهادگران بسیجی در استان همدان اجرا شد. این رزمایش و عملیات سراسری ضدعفونی به همت سپاه انصارالحسین(ع) در راستای مقابله با بیماری کرونا در شهرستان‌های همدان و بهار برگزار شد.

 • شلوغی شهر در روزهای کرونایی - اهواز

  شلوغی شهر در روزهای کرونایی - اهواز

  شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد را به رعایت اصول بهداشتی و همچنین خانه‌نشینی و رعایت فاصله اجتماعی و فیزیکی وادار کرده است؛ اما انگار زور کرونا هنوز به عده‌ای نرسیده و نتوانسته آنها را خانه‌نشین کند. تعطیل نشدن ادارات و پایان دوران تعطیلات عید نوروز، موجب شده ترددهای شهری بیشتر شود و عده‌ای دیگر هم شاید گمان کرده‌اند اوضاع عادی شده و دیگر قرار نیست کرونا بگیرند. تا بعدازظهر شنبه (۱۶ فروردین) حدود ۵۵ هزار و ۸۰۰ نفر در ایران به طور قطعی به این ویروس مبتلا شده‌اند و این آمار همچنان رو به افزایش است. این گزارش، گوشه‌هایی از ترددهای این روزهای اهواز را به نمایش گذاشته است.

 • جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، یکشنبه ۱۷ فروردین ماه به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری در مجموعه حافظیه برگزار شد.