فیلم ورزشی

کل اخبار:93
 • ویدئو / گل‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران

  ویدئو / گل‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان با برگزاری هفت دیدار طی روزهای پنجشنبه تا یکشنبه (۲۵تا۲۸بهمن) به پایان رسید. در این ویدئو گل‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.

 • ویدئو / قهرمانی تیم ملی فوتبال قطر در جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / قهرمانی تیم ملی فوتبال قطر در جام ملت‌های آسیا

  تیم ملی فوتبال قطر توانست با برتری سه بر یک برابر ژاپن به عنوان قهرمانی در هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا (2019 به میزبانی امارات متحده عربی) دست یابد و بازیکنان و عوامل این تیم جام را بالای سر بردند.

 • ویدئو / صعود قطر به فینال فوتبال آسیا

  ویدئو / صعود قطر به فینال فوتبال آسیا

  دیدار دو تیم ملی فوتبال قطر و امارات متحده عربی در چارچوب نیمه‌نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برگزار و با ناکامی میزبان این رقابت‌ها همراه شد. قطر چهار بر صفر بازی را برد تا حریف ژاپن در فینال این رقابت‌ها شود.

 • ویدئو / ناکامی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / ناکامی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا

  تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برابر ژاپن به میدان رفت و در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا در رقابت‌هایی که دیگر دیدار رده‌بندی ندارد، ناکام بماند و حسرت قهرمانی فوتبال آسیا برای ایرانی‌ها چهل‌وهفت ساله شود.

 • ویدئو / ایرانی‌های حاضر در العین، ساعتی قبل از بازی با ژاپن

  ویدئو / ایرانی‌های حاضر در العین، ساعتی قبل از بازی با ژاپن

  دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن از ساعتی دیگر در ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین امارات آغاز خواهد شد. این دیدار در قالب مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا 2019 برگزار خواهد شد و ایران در صورت پیروزی برابر ژاپن، باید به مصاف برنده دیدار قطر و امارات در فینال برود. ایرانی‌های حاضر در ورزشگاه محل برگزاری این دیدار و اطراف آن، از حال و هوای خود و پیش‌بینی‌شان می‌گویند.

 • ویدئو / گفت‌وگوی سایت AFC با کریم انصاری‌فرد

  ویدئو / گفت‌وگوی سایت AFC با کریم انصاری‌فرد

  سایت فدراسیون فوتبال آسیا، در آستانه دیدار نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ بین تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن، گفت‌وگویی با کریم انصاری‌فرد - بازیکن شماره ۱۰ تیم ملی فوتبال کشورمان - منتشر کرده است.

 • ویدئو / نظر علی پروین درباره عملکرد تیم ملی فوتبال

  ویدئو / نظر علی پروین درباره عملکرد تیم ملی فوتبال

  بازیکنان و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، در گفت‌وگو با ایسنا، عملکرد این تیم در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را مثبت ارزیابی می‌کند و می‌گوید: «تیم ملی مهاجمان خوب، خط هافبک عالی و دفاع‌های فوق عالی دارد و من نقطه ضعفی در این تیم ندیده‌ام.»

 • ویدئو / صعود قطر و امارات به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / صعود قطر و امارات به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا

  در ادامه رقابت‌های مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا، تکلیف دو تیم دیگر مرحله نیمه‌نهایی مشخص شد. دیدار نخست امروز را دو تیم قطر و کره جنوبی برگزار کردند که در نهایت، قطر با یک گل حریف مدعی خود را از پیش رو برداشت. امارات و استرالیا هم به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار یک بر صفر به سود امارات پایان یافت تا میزبان همچنان در جام باقی بماند.

 • ویدئو / صعود ایران به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / صعود ایران به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا

  تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل چین که در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ برگزار شد، توانست حریفش را سه بر صفر شکست دهد و به جمع چهار تیم برتر صعود کند. ایران در مرحله نیمه‌نهایی باید برابر ژاپن به میدان برود.

 • ویدئو / حال و هوای ایرانیان حاضر در امارات پیش از بازی با چین

  ویدئو / حال و هوای ایرانیان حاضر در امارات پیش از بازی با چین

  دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و چین در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تا ساعتی دیگر در شهر ابوظبی امارات برگزار خواهد شد. در این ویدئو حال و هوای ایرانیان حاضر در محل برگزاری مسابقه را خواهیم دید و نظرات آن‌ها را خواهیم شنید.

 • ویدئو / آخرین روز مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / آخرین روز مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا

  در پایان سومین روز از مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله بعد مشخص شد. در دیدار نخست، کره جنوبی با نتیجه دو بر یک از سد بحرین گذشت و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. دومین دیدار بین عراق و قطر برگزار شد که با برتری یک بر صفر قطر به پایان رسید تا قطر نیز به جمع هشت تیم پایانی این رقابت‌ها راه پیدا کند.

 • ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / دومین روز مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا

  دومین روز از مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا با برگزاری سه دیدار به پایان رسید. در دیدار نخست، ژاپن یک بر صفر از سد عربستان عبور کرد و به مرحله یک‌چهارم نهایی رسید. در دومین دیدار، استرالیا و ازبکستان به تساوی بدون گل رضایت دادند اما این استرالیا بود که در ضربات پنالتی حریفش را از پیش رو برداشت. آخرین دیدار این روز را امارات میزبان و قرقیزستان برگزار کردند که این دیدار پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم، با نتیجه سه بر دو به سود میزبان پایان یافت.

 • ویدئو /صعود ایران از یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا

  ویدئو /صعود ایران از یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا

  دیدار تیم‌های ایران و عمان با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران به پایان رسید تا ایران به مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کند.

 • ویدئو / نخستین روز مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / نخستین روز مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا

  نخستین روز مرحله یک‌هشتم نهایی فوتبال جام ملت‌های آسیا با برگزاری سه دیدار پایان یافت. دیدار تیم‌های ویتنام و اردن یک بر یک به تساوی رسید و ویتنام با پیروزی در ضربات پنالتی، به مرحله بعد صعود کرد و شگفتی‌ساز شد. چین و تایلند دیدار دوم را براگزار کردند که در نهایت با برتری دو بر یک چین خاتمه یافت. دیدار تیم‌های ایران و عمان نیز با نتیجه ۲ بر صفر به سود ایران به پایان رسید تا ایران به مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کند.

 • ویدئو / خلاصه دیدار تیم‌های فوتبال ایران و عراق

  ویدئو / خلاصه دیدار تیم‌های فوتبال ایران و عراق

  دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق برگزار شد و در نهایت تیم ملی فوتبال ایران به نتیجه تساوی صفر بر صفر برابر عراق رضایت داد اما با تفاضل گل توانست به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله بعد شود.

 • ویدئو / دوازدهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / دوازدهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  دوازدهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در حالی به پایان رسید که تکلیف صعود چهار تیم از دو گروه مشخص شد. در این روز کره جنوبی دو بر صفر چین را شکست داد و قرقیزستان نیز با نتیجه سه بر یک از سد فیلیپین گذشت. همچنین تیم ملی فوتبال ایران به نتیجه صفر بر صفر برابرعراق رضایت داد اما با تفاضل گل توانست به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله بعد شود. دیدار دیگر همین گروه بین ویتنام و یمن برگزار شد که در نهایت بازی با نتیجه دو بر صفر به سود ویتنام به پایان رسید.

 • ویدئو / یازدهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / یازدهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  در ادامه رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا در امارات، دو دیدار همزمان برگزار شد. در یکی از این دیدارها استرالیا با نتیجه 3 بر 2 سوریه را از پیش رو برداشت و با شش امتیاز در رده دوم گروه B ایستاد. در دیدار دیگر روز یازدهم، اردن و فلسطین بدون گل مساوی شدند تا اردن با هفت امتیاز به عنوان تیم نخست گروه صعود کرده باشد.

 • ویدئو / دهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / دهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  دیدارهای پایانی مرحله گروهی فوتبال جام ملت‌های آسیا در دهمین روز این رقابت‌ها آغاز شد. در دو دیدار گروه نخست، امارات میزبان با نتیجه تساوی یک بر یک برابر تایلند متوقف و با پنج امتیاز صدرنشین شد. در دیگر دیدار، بحرین با یک گل از سد هند گذشت تا با چهار امتیاز به رده دوم این گروه صعود کند. تایلند با چهار امتیاز سوم شد تا برای صعود، منتظر نتایج دیگر تیم ها بماند.

 • ویدئو / نهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / نهمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با برگزاری سه دیدار نهمین روز خود را پشت سر گذاشت. در نخستین دیدار، قطر با شش گل کره شمالی را در هم کوبید تا فعلا بهترین نتیجه و بهترین خط حمله جام را ازآن خود کرده باشد. دومین بازی امروز با پیروزی ۱ بر صفر ژاپن برابر عمان به پایان رسید تا ژاپن نیز به جمع شش امتیازی‌ها بپیوندد. واپسین دیدار روز نهم بین تیم‌های ازبکستان و ترکمنستان برگزار شد و در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر به سود ازبکستان پایان یافت.

 • ویدئو/ هشتمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا

  ویدئو/ هشتمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا

  در هشتمین روز رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا سه دیدار برگزار شد. در دیدار نخست، ایران با دو گل از سد ویتنام گذشت و با شش امتیاز صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد. در دیدار دوم، عراق سه بر صفر یمن را شکست داد و شش امتیاز در رده دوم جدول ایستاد و در سومین دیدار عربستان با دو گل لبنان را از پیش رو برداشت و شش امتیازی شد.

 • ویدئو / خلاصه دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام

  ویدئو / خلاصه دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام

  تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدارش در جام ملت‌های آسیا 2019 موفق شد با نتیجه دو بر صفر ویتنام را شکست دهد و جایگاهش در صدر جدول رده‌بندی گروه D را تثبیت کند. در این دیدار سردار آزمون دو بار برای ایران گلزنی کرد تا با سه گل به صدر جدول گلزنان این رقابت‌ها صعود کند.

 • ویدئو / حال و هوای ایرانی‌های امارات، پیش از بازی ایران - ویتنام

  ویدئو / حال و هوای ایرانی‌های امارات، پیش از بازی ایران - ویتنام

  ایرانی‌های هوادار تیم ملی فوتبال کشورمان که در امارات متحده عربی - میزبان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ - حضور دارند، ساعاتی پیش از دیدار برابر ویتنام، از حال و هوای خود برای تماشای این بازی و پیش‌بینی نتیجه آن سخن گفته‌اند. ایران بازی نخست خود برابر یمن را با پیروزی پنج بر صفر پشت سر گذاشت.

 • ویدئو/ هفتمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا

  ویدئو/ هفتمین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا

  در ششمین روز رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا سه دیدار برگزار شد. در دیدار نخست، استرالیا با سه گل از سد فلسطین گذشت. در دیدار دوم، چین سه بر صفر فیلیپین را شکست داد و با شش امتیاز صعود خود را قطعی کرد. در سومین دیدار کره جنوبی با یک گل قرقیزستان را از پیش رو برداشت و شش امتیازی شد.

 • ویدئو / ششمین روز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / ششمین روز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، ششمین روز خود را با برگزاری سه دیدار سپری کرد در نخستین مسابقه امروز، تایلند و بحرین به مصاف هم رفتند که در پایان تایلند با یک گل به پیروزی رسید.در ادامه تیم‌های ملی اردن و سوریه به مصاف هم رفتند که در انتهای با برتری دو بر صفر اردن به پایان رسید. آخرین دیدار ششمین روز مسابقات را امارات و هند برگزار کردند که در انتها با برد دو بر صفر امارات پایان یافت.

 • ویدئو / پنجمین روز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / پنجمین روز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، پنجمین روز خود را با برگزاری سه دیدار سپری کرد در نخستین مسابقه امروز، ژاپن و ترکمنستان به مصاف هم رفتند که در پایان ژاپن با سه گل در برابر ۲ گل ترکمنستان به پیروزی رسید.در ادامه تیم‌های ملی عمان و ازبکستان به مصاف هم رفتند که در انتهای با برتری دو بر یک ازبکستان به پایان رسید. آخرین دیدار پنجمین روز مسابقات را قطر و لبنان برگزار کردند که در انتها با برد دو بر صفر قطر پایان یافت.

 • ویدئو / شروع مقتدرانه فوتبال ایران در آسیا

  ویدئو / شروع مقتدرانه فوتبال ایران در آسیا

  عصر دوشنبه (17 دی) در سومین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تیم ملی فوتبال ایران به مصاف تیم ملی یمن رفت. در این دیدار ملی پوشان ایران توانستند یمن را مقتدرانه و با نتیجه ۵ بر صفر از پیش رو بردارند.

 • ویدئو / سومین روز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / سومین روز جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  سومین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با برگزاری سه دیدار پایان یافت. در نخستین دیدار تیم ملی فوتبال چین با نتیجه دو بر یک تیم فوتبال قرقیزستان را شکست داد. دیدار دوم بین دو تیم کره جنوبی و فیلیپین برگزار شد که در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع کره جنوبی به پایان رسید. دیدار پایانی روز سوم میان ایران و یمن برگزار شد. در این دیدار تیم ملی ایران با نتیجه پنج بر صفر تیم ملی یمن را در هم کوبید.

 • ویدئو / خاطرات شنیدنی دو کشتی‌گیر هم‌دوره تختی

  ویدئو / خاطرات شنیدنی دو کشتی‌گیر هم‌دوره تختی

  محمدعلی صنعت‌کاران و محمدابراهیم سیف‌پور از قهرمانان پیشین و پیشکسوتان کشتی ایران که چند سال با جهان‌پهلوان غلامرضا تختی هم‌دوره بوده‌اند، در گفت‌وگو با ایسنا، از دوران ورزشی خود و تجربه رفاقت با تختی خاطراتی شنیدنی بیان کرده‌اند.

 • ویدئو / دومین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  ویدئو / دومین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹

  دومین روز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با برگزاری سه دیدار پایان یافت. در نخستین دیدار امروز، نخستین شگفتی رقم خورد و استرالیا، مدافع عنوان قهرمانی، یک بر صفر از اردن شکست خورد. دومین دیدار بین تایلند و هند برگزار شد که خالی از شگفتی نبود و طی آن، هند با نتیجه چهار به یک رقیبش را درهم کوبید. دیدار پایانی روز دوم را سوریه و فلسطین برگزار کردند که در نهایت بدون گل پایان یافت.

 • ویدئو / گوشه‌هایی از افتتاحیه جام ملت‌های آسیا

  ویدئو / گوشه‌هایی از افتتاحیه جام ملت‌های آسیا

  مراسم افتتاحیه رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا عصر شنبه (۱۵ دی) در امارات متحده عربی برگزار شد. در این رقابت‌ها که تیم ملی فوتبال ایران نیز حضور دارد، ۲۴ تیم برای کسب عنوان قهرمانی آسیا با یکدیگر رقابت می‌کنند.