• پنجشنبه / ۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۰
  • دسته‌بندی: جهاد دانشگاهی
  • کد خبر: 99030804568
  • خبرنگار : 71624

اعلام اسامی برگزیدگان نهایی مسابقه دانش‌آموزی رویان

اعلام اسامی برگزیدگان نهایی مسابقه دانش‌آموزی رویان

اسامی برگزیدگان نهایی مسابقه دانش آموزی نقاشی، شعر و داستان کوتاه پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی با موضوع کرونا اعلام شد.

به گزارش ایسنا، مرحله نهایی داوری آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه دانش آموزی نقاشی، شعر و داستان کوتاه در موضوع کرونا که توسط معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی برگزار شد به پایان رسید.

  از بین آثار رسیده به دبیرخانه، ۱۳۵۶ اثر واجد شرایط داوری بوده که ۱۱۱۰ اثر در قالب نقاشی، ۱۶۱ اثر داستان کوتاه و ۸۵ اثر نیز به صورت شعر دریافت شد.

در مرحله اول داوری، ۵۱ تن از اساتید دانشگاه و اعضاء هیئت علمی، معلمین و دبیران آموزش و پرورش، پژوهشگران و همکاران اجرایی و ستادی در فرآیند داوری همکاری کردند و در نتیجه ارزیابی آن‌ها، مجموعاً ۱۲۲ اثر (۱۰۰ نقاشی، ۱۵ داستان کوتاه و ۷ شعر) به عنوان آثار "منتخب" دور اول اعلام شدند.

در مرحله دوم داوری که توسط پروفسور محمدحسین نصر اصفهانی (استاد و رئیس پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان در اصفهان)،  پروفسور حسین بهاروند (استاد و رئیس پژوهشکده سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان)،  دکتر هومن نامور (عضو هیئت علمی، متخصص و مدرس روانشناسی سلامت)، محمد حقانی (استاد و متخصص نقاشی و تصویرگری)، دکتر مریم نظرچوب مسجدی (استاد و دکترای ادبیات فارسی)،  دکتر کتایون صداقتی زاده (زیست شناس و سرگروه زیست آموزش و پرورش)،  مهندس زهرا نیازی (دکترای مدیریت تکنولوژی و مدیر پژوهش­سرای دانش آموزی ابن سینا)، طی روزهای ۶ و ۷ خردادماه انجام شد، نهایتا ۲۹ اثر (به مناسبت بیست و نهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی) به عنوان آثار برگزیده (۱۴ اثر) و برتر (۱۵ اثر) انتخاب شدند.

بنا بر آن چه معاونت آموزشی رویان اعلام کرده است، قرار است تا مردادماه در صورت برگزاری جشن بزرگ غدیر در پژوهشگاه رویان، اهدای جوایز و تقدیر از دانش آموزان که توسط حامیان مالی برنامه تقبل شده است، به صورت حضوری در محل پژوهشگاه رویان انجام شود که تاریخ آن متعاقبا به خانواده های دانش آموزان اعلام خواهد شد.

اسامی برندگان و جوایز آن‌ها به شرح زیر است:

اسامی دارندگان 14 اثر برگزیده

(دریافت لوح تقدیر، گواهی رتبه، عضویت در باشگاه دانش پذیران پژوهشگاه رویان، تقدیم 500 هزار تومان جایزه نقدی کمک هزینه تحصیلی توسط حامی مالی مسابقه)

نقاشی:

پرنیا احمدزاده

شیما جعفری

کیمیا بهادری

ایلیا طهماسبی

یاسین آزادی

ریحانه قمشلوبی

فاطمه رنجبر آشوری

نگار سبزی

هستی نجفی

پارسا بابایی

داستان کوتاه:

ملیکا قاسمی

نگین باقری برگانی

ترمه شرکایی

شعر:

نگار سادات مشهدی

اسامی دارندگان 15 اثر برتر

(دریافت لوح تقدیر، گواهی رتبه، عضویت در باشگاه دانش پذیران پژوهشگاه رویان، تقدیم 200 هزار تومان جایزه نقدی کمک هزینه تحصیلی توسط حامی مالی مسابقه)

نقاشی:

فاطمه بیگدلی

محمد امین مقصودی

محمد حسین ردینی

احمدرضا حسن

شکیلا شمس

آرسام رضانژاد

ایلیا احمدی نژاد

یانا آزادی

مهرداد رضایی

نسیم تیمورزاده

داستان کوتاه:

رومینا گوهرنگ

علی حصاری

نازنین زهرا عبدلی

شعر:

مریم مدیر رنجبر

پارمیدا ولی

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.