• شنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۸ / ۱۵:۴۸
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 98102821694
  • منبع : روابط عمومی برنامه

اعلام اسامی فیلم‌های راه یافته به جشنواره‌ی مادر

اعلام اسامی فیلم‌های راه یافته به جشنواره‌ی مادر

اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های داستانی جشنواره فرهنگی هنری "مهرمادر" اعلام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فرهنگی هنری «مهرمادر»، آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلمهای داستانی این رویداد بزرگ فرهنگی مشخص شدند.

هیئت انتخاب بخش فیلم جشنواره از میان تعداد۳۲۴ فیلم داستانی ثبت شده دردبیرخانه, درپی برگزاری نشست‌های متعدد بازبینی و بحث و بررسی این آثار که به مدت سه هفته به طول انجامید، درجمع بندی نهایی خود تعداد ۶۵ فیلم داستانی را برای حضور دربخش مسابقه انتخاب کردند..

علاوه بر این آثار تعداد ۱۰فیلم با موضوع جایزه ویژه جشنواره نیزموفق به ورودبه مرحله مسابقه  این رویداد  شدند.

اسامی ۶۵ فیلم داستانی راه یافته به بخش مسابقه به شرح زیراعلام می گردد:

بی– مووی (کورش مشهدی)، یاز گَلَجَک (مهدی شاداب)، داشتن (سید مرتضی سبزقبا)، غرقاب (مسلم آقاکوچک زاده)، لابلای درختان (محسن نبوی)، روشنایی در پوتین (بابک نبی زاده)، حانیه (مسعود سرابی)، سازاق (علیرضا سلمانپور)، برای یک نفس(سیدمجتبی حسینی)، لحظه ای نگاهم کن (محمد غریبی - رضا شیخلانی)، دایه (مرتضی شهبازی گندمکاری)، شصت و شش تا نود و شش (جواد رزاقی زاده)، طناب (حمید اسکندری)، مات (سمیراحضرتی)، جذر بیست سالگی (رقیه توکلی)، اوایل بهار(فردین قدیری)، مادرم لیلا (داودشیخ)، ننه هما (داود جلیلی)، آرزو (صحرا اسدالهی)، بالهای فرشته (مجتبی غلامی)، من احمدم (سید سعید نعمتی)،هرگز فراموشم مکن(علیرضا فرد)، ورد (محمد سلیمی راد) ، آینه های پریده رنگ (سالم صلواتی) ، ویزیت رایگان(داود جلیلی)، برگ سبز پاییز(جوادمحمدی)، مادر پُرمشغله (رضا استادی)، آیینه تنهایی(متین راهپیما)، استخوان (غلامرضا حیدری)، اول پائیز(عادل تبریزی) ، بچه(مصیب حنایی)، ۷۶۹-۱۳ (روزبه شعرای نجاتی) ، لف آو(سارا قاسمی موسوی)، مادر برفی(مرجان خسروی) ، ورما(سهیلا پورمحمدی)، حسرت (جلال ویسی)، ماهی (مهناز ولی پور) ، کِسمَت (معصومه میرکاهی) ، درخودماندگی (محمود صادق ناطری) ، درما (ایلیا بیک)، ژاکت(محمد نظمی ادیب)، آلبوم(محمد قاسم پور)، مسافر(امید توتونچی) ، ناهارترین (رضا کشاورز)، مستوره (الهام هادی نژاد)، زمانه(فاخته جلایرنژاد)، طلای کثیف (سیدمرتضی احمدی)، آن سوی شهر(محسن غفوریان)،  زاده عشق(سید اسدالله جباری)، تورامن چشم درراهم (قاسم اصغری)، مم دلا(اصغربشارتی)، زیبای زیبا (سید سجاد موسوی) ، آبی (هیوا میرزایی)، دیدار(حسین زرقام)، لالایی(فرحناز نامجوفرد)،  پلاک ۶۳ (نازنین سادات حسینی) ، شمع سرد (نوید زارع) ، زنگ نقاشی(آرش رفیعی) ، پس لرزه (محمود یزدانی بهرام آبادی) ،  بقچه ی ماه (محمد حسین صفری) ، دا (فرشاد صالحی)، مادر(فرشاد صالحی) ، چهارم ب (رضا شاه محمدی) ، بن بست سمر(هاشم بی طرف نوبندگانی) ، ره صد ساله (مهدی شاهسواری).

فهرست ۱۰ فیلم داستانی با موضوع ویژه جشنواره:

مادر فرشته است (محمد مسرور فیلابی) ، مادرم (سیدمهدی بنی عقیل) ، جوینده یابنده است (ایوب علیزاده ایوری) ، مهربان (یگانه شیخ) ، میخواهم زنده بمانی (امیررضا عظیمی) ، خانم مهندس (زهرا نیکخواه) ، حقه شیرین (بهرام لطفی) ، جای خالی (علی محمد شریفی) ، بیسکویت مادر(کتایون افرازه) ، دم (یوسف  اسمعیل زاده).

انتهای پیام 

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.