• جمعه / ۲۷ دی ۱۳۹۸ / ۲۰:۳۶
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 98102721018
  • خبرنگار : 90047

تیم البرز در سکوی اول مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور ایستاد

تیم البرز در سکوی اول مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور ایستاد

مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان در رده سنی نوجوانان و امید با قهرمانی تیم البرز پایان یافت.

به گزارش ایسنا، در پایان چهل و چهارمین دوره مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در رده سنی نوجوانان و امید در خانه کشتی اهواز برگزار شد،  تیم البرز با 580 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم لرستان با 370 امتیاز نایب قهرمان و تیم اصفهان با 259 امتیاز سوم شد.
 
نتایج این مسابقات به شرح زیر است:


 رده سنی نوجوانان
 
وزن 45 کیلوگرم :
1. علیرضا رمضانی (اصفهان)
2. علیرضا نعمتی پور (لرستان)
 
وزن 51 کیلوگرم :
1. محمد امین آزادبخت (لرستان)
2. علی غفاری (البرز)

وزن 55 کیلوگرم :
 1. حسین پورزارع (البرز)
2. محمد امین ملکی (لرستان)

وزن 60 کیلوگرم :
1. یزدان سبزیان (البرز)
2. آرمان گراوند (لرستان)
 
وزن 65 کیلوگرم :
1. علی محمودی نیا (لرستان)
2. مهدی میرزایی (البرز)
 
وزن 80 کیلوگرم :
1. حسین  حسینی (چهارمحال و بختیاری)
2. حسین کاظمی (اصفهان)
3. آرش عبدولی (لرستان) و اسماعیل رنود (خراسان شمالی)
 
وزن 92 کیلوگرم :
1. مهدی علیمرادی (چهارمحال و بختیاری)
2. ابوالفضل محمد حسینی (البرز)
 
رده سنی امید

وزن 55 کیلوگرم :
1. عارف غلامی (اصفهان)
2. افشین رستمی (البرز)
3. حسین رحیمی (خراسان شمالی) و پیمان فیض الوار (لرستان)
 
وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی تقی پور (خراسان رضوی)
2. پوریا رضایی (لرستان)
3. حسین ابراهیمی (البرز)
 
وزن 63 کیلوگرم :
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. رضا یاری پور (خوزستان)
3. محمد جواد یوسفی (مازندران) و محمد حسین نریمانی (اصفهان)
 
وزن 67 کیلوگرم :
1. مجتبی اولادقباد (لرستان)
2. علیرضا محمدی (تهران)
3. بهزاد معرفت (اردبیل) و احمد علیزاده (البرز)
 
وزن 72 کیلوگرم :
1. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)
2. رضا اسماعیلی (تهران)
3. مهدی رستمی (لرستان) و هادی علیزاده (البرز)
 
وزن 77 کیلوگرم :
1. عرفان عبد غیور (اردبیل)
2. محمد حقی (آذربایجان شرقی)
3. حسین همی پور (لرستان) و امیرحسین نوروزی (البرز)
 
وزن 83 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. ساجد خان‌محمدی (مرکزی)
3. اسماعیل نظری (البرز) و محمدرضا معتصمه (اردبیل)
 
وزن 87 کیلوگرم :
1. علی غفاری (البرز)
2. یوسف احمدی (مرکزی)
3. ابوالفضل عرب (اصفهان) و علی اصغر شریفی (آذربایجان شرقی)
 
وزن  97 کیلوگرم :
1. محمدرضا صدری (اردبیل)
2. محمد نظرزاده (اصفهان)
3. امیرحسین بالاپور (البرز)
 
وزن 130 کیلوگرم :
1. امیرحسین فریدون زاده (البرز)
2. سید امیدرضا نعمت پور (لرستان)
3. محمد افرازی (اردبیل)

در مجموع امتیاز های تمام رده ها، استان البرز به مقام قهرمانی رسید.

در رده سنی نوجوانان؛ استان لرستان با کسب ۱۵۰ امتیاز اول شد، استان البرز با ۱۴۵ امتیاز دوم و استان چهارمحال و بختیاری با کسب ۵۰ امتیاز سوم شد.

در رده سنی جوانان؛ استان های البرز، اصفهان، لرستان به ترتیب با کسب امتیاز های ۱۸۹، ۱۰۴، ۸۰ اول تا سوم شدند.

در رده سنی امید؛ استان البرز بیشترین امتیاز را کسب کرد و با ۱۶۱ امتیاز اول شد ،استان های لرستان و اردبیل به ترتیب با کسب امتیاز های ۱۴۲ و ۱۱۷ دوم و سوم شدند.

در رده سنی بزرگسالان؛ استان تهران، لرستان و آذربایجان شرقی با کسب امتیاز های ۱۷۲، ۱۶۵ و ۱۳۴ اول تا سوم شدند.

همچنین در پایان این مسابقات از میثم قبشه دزفولی دارنده ۴ مدال طلای المپیک و مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان و پیشکسوت کشتی خوزستان تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.