• چهارشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۸ / ۲۱:۰۱
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 98082919351
  • خبرنگار : 71091

نامزدهای بخش های مختلف جشنواره فیلم رشد معرفی شدند

جشنواره فیلم رشد

اسامی فیلم‌های کاندیدا در بخش‌های مختلف جشنواره فیلم رشد اعلام شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد در نشست خبری هیات داوران ، اسامی فیلم‌های کاندیدا در بخش‌های مختلف به شرح زیر اعلام شدند.
 
  بخش دانش‌آموزان فیلمساز


شش ماه شش ثانیه دور ریختن از هند به کارگردانی بومیکا ابونه سینهه
سبز آبی از ایران به کارگردانی ریحلنه عین‌الهی
حباب از ایران/به کارگردانی دیانا حیدری
قوانین وسواسی‌ها از ایران به کارگردانی نرگس رفاهی
آه از ایران به کارگردانی سهیل جعفری
طغیان از ایران به کارگردانی ماژان کیمیایی و علیرضا احدنوری
هزار سال زندگی از ایران به کارگردانی امیرحسین دهقان
پاکزی از ایران به کارگردانی سروش کریمی
 
  بخش فرهنگیان فیلمساز


بابردو از ایران به کارگردانی سیاوش ساعدپناه
کاما از ایران به کارگردانی بابک شکری
گاگول ۲ از ایران به کارگردانی مهدی شاد
با هم، بی هم از ایران به کارگردانی مریم سجادی نجف آبادی
یک شب در مدرسه از ایران به کارگردانی رضا رادپور
پرواز سقوط از ایران به کارگردانی رضا ‌احمدیاری
دیا از هند به کارگردانی آنیش نارات
 
  بخش پویانمایی
این سو، آن سو از ایران به کارگردانی لیدا فضلی
به دنبال لایک از ژاپن به کارگردانی توبیاس شلژ و پرنت فارست
زر زری کاکل زری از ایران به کارگردانی مهین جواهریان
سنگ‌های سپید از ایران به کارگردانی فاطمه حسنی
نقال کوچک از ایران به کارگردانی مهری کیانی انبوهی
 
  بخش بلند داستانی
۲۳ نفر از ایران به کارگردانی مهدی جعفری
قطار آن شب از ایران به کارگردانی حمیدرضا قطبی
فرزند زمین از ایران به کارگردانی مژگان بیات
دوچ از ایران به کارگردانی امیر مشهدی عباس
آلفونس جیتر بیت از آلمان به کارگردانی مارک شلیتر
 
  بخش کوتاه داستانی
فصل شکار از ایران به کارگردانی آرمین یوسف‌زاده
صفر کلوین از ایران به کارگردانی سبحان واقعی و علی فیض
سوزن از ایران به کارگردانی یوسف جعفری
شیرینی زندگی از مکزیک به کارگردانی هوراسیو رومو مرکادو
دابُر از ایران به کارگردانی سعید نجاتی
آرزوی رضا از ایران به کارگردانی سیدسعید نعمتی
کاپیتان کینسیس از اسپانیا به کارگردانی کارلوس جفر
مترسک از ترکیه به کارگردانی ینر آکبابا
آبی کمرنگ از ایران به کارگردانی امیرحسین عزیزی
 
  بخش مستند
بی‌گدار از ایران به کارگردانی علیرضا دهقان
من میخوام به مدرسه بروم از مالزی به کارگردانی پوتری پورناما سوگوا
ده دقیقه بزرگتر از اسپانیا به کارگردانی آیتور گامتزو زابالا
مرز مه آلود از ایران به کارگردانی آتبین حسینی
آواز جغد کوچک از ایران به کارگردانی مهدی نورمحمدی
حلال از آمریکا-اندونزی به کارگردانی آزالیا موهار انسیا
قوس الکتریکی از ایران به کارگردانی حمید علیداد و باقر سروش
کبوتر از اکراین به کارگردانی الکساندر هوی سان

انتهای پیام/

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.