• چهارشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۲
  • دسته‌بندی: دولت
  • کد خبر: 98082918936
  • خبرنگار : 71489

اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/عملکرد صدا وسیما خوب بود

اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/عملکرد صدا وسیما خوب بود

رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد در آینده ای بسیار نزدیک اینترنت کشور وصل شود.

به گزارش ایسنا محمود واعظی در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش ایسنا که قطع دسترسی به اینترنت به تشخیص کدام نهاد بوده است، اظهار کرد: در شورای امنیت کشور تصمیمات مشخصی برای امنیت کشور اتخاذ شده و در جایی هم مجبور شدند تصمیم قطع دسترسی به اینترنت را بگیرند.

وی درباره زمان وصل شدن اینترنت خاطر نشان کرد: ان شاءالله اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل میشود.

رئیس دفتر رئیس جمهوری در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس، درباره علت درگیری میان روحانی و رحیم پور ازغدی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: من در جلسه نبودم‌.

واعظی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره اجرای تصمیم سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: وزارت رفاه سال‌ها در این زمینه بررسی انجام داد. این بررسی‌ها از پیش از دولت آقای روحانی انجام شد و طی شش سال گذشته نیز دو مرتبه در این خصوص با مردم ارتباط برقرار کردیم.

وی اضافه کرد: بر اساس اظهارات مردم، با توجه به همه بررسی‌هایی که برای حذف برخی دهک‌ها انجام شد، طی دو سه ماه قبل که قرار بود بسته معیشتی اعطا شود درباره موضوع سهمیه بندی سوخت نیز کار کردیم.

وی گفت: نخستین بررسی‌هایی که انجام دادیم این بود که پرداخت سهمیه سوخت را از حالت فردی به خانوار تبدیل کردیم. همچنین خانوارها نیز مشخص هستند و به مجموعه‌ای از آنها از جمله کارگران، زنان سرپرست خانوار و تمام کسانی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند یا اینکه در نوبت قرار گرفتن در پوشش این مجموعه‌ها هستند و همچنین کارمندان دولت این بسته اعطا شود.

واعظی با بیان اینکه ساکنان مناطق محروم و روستاها نیز از بسته حمایتی معیشت برخوردار هستند خاطرنشان کرد: عملا در بررسی‌هایی که انجام دادیم به عدد 18 میلیون خانوار برای دریافت بسته‌های حمایت معیشتی رسیدیم. در ابتدا بر اساس مکانیزمی، 14 میلیون خانوار به ستاد اقتصادی دولت معرفی شدند اما نظر رئیس جمهوری و دیگران این بود که با دست بازتر عمل کنیم که در نهایت به عدد 18 میلیون خانوار رسیدیم.

وی گفت:‌ در حال حاضر نیز این تعداد را بسته نمی‌دانیم و فکر می‌کنیم ممکن است خطایی رخ داده باشد. در همین راستا پس از پرداخت هر سه مرحله بسته حمایت معیشتی طی هفته‌ آینده، سامانه‌ای وجود دارد که هر کسی که فکر می‌کند مستحق دریافت بسته حمایت معیشتی است، درخواست خود را مطرح می‌کند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری همچنین در پاسخ به پرسشی درباره مداخلات اروپایی‌ها در اتفاقات اخیر در داخل کشور تصریح کرد: اینکه اروپایی‌ها یا بیشتر آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی و برخی کشورها فکر کردند اگر چهار نفر به خیابان آمدند و اغتشاش کردند و جایی را آتش زدند، اینها همه مردم هستند بر اساس ذوق زدگی‌شان است. از آقایان پمپئو و ترامپ گرفته تا رژیم صهیونیستی و دیگران خیلی با عجله نسبت به اتفاقات در ایران از خود ابراز خوشحالی نشان دادند. در صورتیکه همانطور که ما بارها گفته‌ایم، آنها مردم ایران را نمی‌شناسند.

واعظی اظهار کرد: برخی مردم ایران از نظر معیشتی کمبودهایی دارند و ممکن است انتقاداتی را به بخش‌هایی داشته باشند اما این یک مشکل درون خانوادگی و مسئله‌ای است که در داخل ایران حل می‌شود.

وی تصریح کرد: اگر پای خارجی‌ها باز شود و دشمنان بخواهند که از این اتفاقات بهره‌برداری کنند، نتیجه‌اش آن چیزی است که در راهپیمایی دیروز تبریز و دو روز قبل زنجان مشاهده کردیم. بر اساس آنچه که به ما اعلام کرده‌اند 100 هزار نفر از مردم در تبریز در مخالفت با اتفاقات اخیر به خیابان‌ها آمدند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار کرد: همواره این نوع رویکردها نسبت به ایران محکوم است و مردم نیز وقتی مشاهده می‌کنند که آنها وارد می‌شوند، عملا می‌بینند که این یک برنامه ریزی از سوی دشمنان است.

واعظی در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره انتقادات برخی کارشناسان نسبت به نحوه اطلاع رسانی دولت در خصوص اجرای قانون سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین با بیان اینکه محوریت کل امور از مدت‌ها قبل به آقای رحمانی فضلی وزیر کشور داده شد، خاطرنشان کرد: وزیر کشور کمیته‌های مختلفی را در وزارت کشور برگزار کرد و در تقسیم بندی که در گذشته اعلام کردند و امروز نیز گزارش‌های مربوطه را در دولت ارائه کردند؛ ریاست کمیته‌ای که مسئولیت تبلیغات را بر عهده داشته، صدا و سیما بوده است. همچنین اعلام شد که این طرح پیوست رسانه‌ای نیز داشته است.

وی گفت:‌ از نظر من هم پیش از اجرای مصوبه و هم بعد از اجرای آن صدا و سیما خوب عمل کرده است و به عنوان مسئول کمیته تبلیغات مسئولیت خود را به نحو احسن انجام داده است. 

وی با اشاره به محرمانه بودن زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و تاکید وزیر کشور بر این‌که کسی حق ندارد به گونه‌ای رفتار کند که معلوم باشد قرار است پنجشنبه شب تصمیم اجرایی شود، گفت: به نظرم صدا و سیما به عنوان مسئول کمیته تبلیغات عملکرد خوبی داشته است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه زمانی که قرار است همه درآمدهای حاصل از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین به جیب مردم برود، چه عایدی نصیب دولت می‌شود، گفت: این تصمیم دو عایدی برای دولت دارد؛ یکی اینکه در شرایط قبل به دلیل ارزان بودن قیمت بنزین، مصرف بنزین به سرعت در حال افزایش بود و در صورتیکه آن روند طی می‌شد ما به نقطه‌ای می‌رسیدیم که باید وارد کننده بنزین می‌شدیم و ما نمی‌خواستیم به جایی برسیم که مجددا وارد کننده بنزین شویم.

وی افزود: از طرف دیگر در گرانی‌های اخیر اقشار گسترده‌ای از کشور  تحت فشار بودند. در این راستا مجبور بودیم از کسانی که وضع مالی بهتری دارند و از بنزین بیشتری استفاده می‌کنند بگیریم و به کسانی بدهیم که یا اصلا از بنزین استفاده نمی‌کنند یا کمتر استفاده می‌کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره نظر دولت در خصوص برخورد مناسب با دستگیر شدگان در جریان اعتراضات اخیر اظهار کرد:‌ در این موضوع دستگاه‌های امنیتی و قوه قضائیه رسیدگی خواهند کرد اما بر مبنای آنچه که قوه قضائیه گفته کسی که گول خورده باید مجازات کمتری داشته باشد و آن کسی که سازمان یافته وارد شده و خساراتی به کشور وارد کرده و باعث شده آتش سوزی ایجاد شود، حتما نمی‌توان به راحتی از او گذشت.

واعظی در پاسخ به پرسش دیگری درباره موضع دولت در خصوص اظهارات سخنگوی کمیته حقوق بشر سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در ایران گفت: ما قبلا نیز اعلام کرده‌ایم که برخورد این کمیته سیاسی و دوگانه است و ما نمونه‌هایی را در منطقه خود داریم که نه پارلمان دارند و نه در آنجاها آزادی برقرار است و نه روزنامه و حزب فعالیت می‌کنند. به نظر من افکار عمومی دنیا نیز این موضوع را به خوبی متوجه شده و به همین دلیل است که دیگر کسی به این کمیته استناد نمی‌کند.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۴۶

الان آینده ی نزدیک یعنی چند ساله دیگه س ؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۴۷

ملت... منتظر باشید :) فقط سعی کنید سکته نکنید ! بازهم گفتند خیلی زود!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۴۸

آينده خيلي نزديك يعني كي دقيقا. چقد بازي با كلمات آخه؟ اول كه با ٢٤ ساعت شروع شد الان ٥ روزه قطعه. آينده نزديكتون پس حتما يماهه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۱

هر روز یکی میاد میگه آقا وصل میشه ... بابا مردم از کارو زندگی افتادن بسه دیگه دلخوشیم تو این مملکت یدونه اینترنتو اونم از ملت گرفتین

avatar

منت سر ما میزارین واقعا ممنونیم انشالله بتونیم جبران کنیم خدایا شکرت ممنون از این همه نعمت و رفاه امنیت و آرامش کجای دنیا این همه یکجا نعمت آرامش رعایت حقوق شهروندی میشه پیدا کرد واقعا؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۲

آینده ای نزدیک!!!!! حواستون هست مردم گرفتار شدن یا نه !!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۲

من عضو بنیاد ملی نخبگان هستم اگر فردا هم نت وصل نشه صددرصد مهاجرت خواهم کرد چند ساله دعوت نامه کاری حتی از گوگل وبسیاری از شرکت های مطرح جهانی دارم ولی بخاطر کشورم نرفتم ولی اگر مسعولین کشورم این اندازه کوتاه بین باشن و مردم براشون مهم نباشه کشور و تحویل به اونها میدم و میرم .یاحق

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۱۶

عضو بنیاد نخبگان عزیز. مسئولین درسته نه مسعولین

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۲

قید "آینده نزدیک" تخمینی کمتر از یک هفته تا 10 روز نیست ... پناه بر خدا ...

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۲

خداکنه اینجور باشه واقعا دیگه دارم خسته میشم

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۳

وا :/

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۳

اینده نزدیک یعنی تا کی؟سه ماه دیگه؟ اگر اوضاع ارومه خب وصل کنید اگر اروم نیست پس مردم رو چیز دیگه ای فرض نکنید خواهشا

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۳

اینا دارن صبرمارو آزمایش میکنن دیگه بسسسسهسهساهسهسهسهسههسهسهسسه فهمیدین بسهههههه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۳

اینده ای بسیار نزدیک واقعا مچکر چقد واضح سخن گفتن واقعا یعنی چی اخه ورشکست شدم بدبخت شدم سر 5 روز روز قعطی اینترنت کی به من ضرر زیانمو میده کی جواب مشتریامو میده چرا اینجوری میکنید اخع حق الناس نیست این موارد ؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۳

آینده نزدیک یعنی چی!!! مسخره کردین ملت رو !!! وصلش کن دیگ عه! عجبا !! مگر ما بازیچه دست شماییم.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۳

در اینده نزدیک؟یعنی تا 2 سال دیگه؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۴

گروگانگیری به زودی تموم میشه :)))

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۴

آیندههه نزدیکککک ؟؟؟ بابا وصل کنید این بی صاحابووو از کار بیکارمون کردید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۴

همش میگن در آینده کارو کاسبی ما خوابیده هم کارم هم رشتم نیاز به اینترنت داره اینا همش اظهار امید واری میکنن یعنی چی اخه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۵

آقا اجازه ما اسممون تو بدها نبوده وصل کنید دیگه 😐

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۶

با این اوصاف فکر کنم تا یکی دو هفته دیگه هم وصل نمیشه...!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۶

جناب واعظى دسترسى به سايتها و ايميل زدن علمى و كارى چه تهديد امنيتى داشته؟ بهتر نبود يكى دو پيامرسان موقتا فيلتر و رفع فيلتر ميشدند؟ با سوختن يكى دو لامپ نبايد برق كل شهر رو قطع كرد

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۶

بزک نمیر بهار میاد ...

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۶

بالاخره يه خبري اومد لطفا زودتر وصلش كنين

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۷

آیینده ی نزدیک سیزده بدر

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۲:۵۹

الان چند روزه میگن امروز فردا.. این آینده نزدیک بعد از به خاک سیاه نشوندن کسبه آنلاین هستش ؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۰

خبرگزاری خوب ایسنا ممنونم که پیگیری میکنید تو رو خدا تا وصل اینترنت تلاشتون برای ما بکنید . خیلی دوستتون داریم

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۰

وااااای منظورشون چندسال دیگس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۰

مگه روياست كه ميگين در آينده ي نزديك؟؟؟!!!!😑بابا خجالت بكشين اين همه دانشجو و مشاغل اينترنتي رو از كار انداختين!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۱

با چه رویی اینترنتو قطع میکنین چرا مردم حق انتخاب ندارن و چرا افسار زندگیشون دست شماهاست

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۱

زمان مشخص یعنی کی ؟؟؟؟ مثل این میمونه که بخوان سر ی بچه دوساله ....

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۱

ایسنا چرا نظراتو نمیذاری؟؟ من دانشجو باید تاجمعه مقاله ام اماده باشههه میفهمید اینووووووو؟ دوشنبه گفتید یکی دو روز اینده امروز گفتید روزهای اینده میفهمید مردم زندگی دارننننن؟ من ازکجا ۱۰ میلیون بیارم خسارتمو بدم؟ بقران اگر ذره ای از حال جوونا خبرداشته باشید وصل کنید اون لعنتی روووو

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۱

اینده ایی نزدیک!؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۱

به همین نزدیکی یعنی سال اینده

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۲

اول که گفتن در یکی دو روز اینده بعد گفتن به تدریج حالا می گن در اینده ای نزدیک!! یعنی چی اخه؟! بابا وصل کنین مردم کار و زندگی دارن!!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۲

از همین میترسم

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۲

نکنه یجوری زدین قطعش کردین که دیگه بلد نیستین وصل کنین...

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۵:۱۹

دمت گرم.خدا خیرت بده. بعد از چند روز دلمردگی و بی حالی با این پیامت ناخوداگاه کلی خندیدم.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۲

یعنییییی چییییی. بدبخت شدیم از بی اینترنتی در اینده ای بسیار نزدیک. چرا اینقد اذیتمون میکنید بخدا زندگی دارن مردم :(

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۳

لطفا زودتر وصل کنید، قشر دانشجو نیاز به اینترنت جهانی داره!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۵

انشاالله یعنی حالا حالاها نه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۵

تو این وضعیت معیشتی مردم این بدترین کاری بود که میتونستین انجام بدین. زندگی همه الان با اینترنت درگیره و نزدیک یک هفته س یک عالمه مشکل ب مشکلات مردم اضافه کردین. این آینده نزدیک نباید ی تایم مشخصی داشته باشه؟؟!!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۶

بزک نمیر باهار میاد، کمبزه با خیار میاد

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۶

ای واااااااای خدا به دادمون برسه🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۷

آینده‌ی نزدیک؟ 😐 یعنی کی دقیقا، یه هفته، یه ماه؟ داریم بدبخت می‌شیم دیگه.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۷

آینده نزدییک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! اصلا حالیتون هست چه بلایی داره سره ملت میاد با قطع اینترنت؟؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۸

کی دقیقا؟؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۸

یعنی چی آینده نزدیک!!!! بسه دیگه ضرر...‌‌

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۰۸

فک کنم منظورشون از اینده ای نزدیک یکی دو ماه آینده بوده😏

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۰

خب دیگ TT اینده ی تزدیک احتمالن میخان روز دانشجو به عنوان هدیه بهمون نت بدن ک ما رفع حصر نت کردیم و سه ماه دیگ یادتون نره ها ....

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۰

وعده سرخرمن زیاد میدید ماملت دیگه با این حرفا کاملا اشناییت داریم خدا فقط از کار شما سردرمیاره

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۰

آینده ای نزدیک 😅😅😅 آخ آخ آخ از صدتا چیییز بدتر بود. خلایق هرچه لایق

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۰

من امسال کنکور دارم و به خاطر نت چند روزه از درس موندم واقعا براتون متاسفم. اون دنیا خرتونو میگیرم...

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۰

یه اینترنت داشتیم اونم برامون زیادی دیدن خسته ام رئیس🤦‍♂️

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۲

آینده نزدیک! خجالت آوره چند روزه از کارو زندگی افتادیم هنوز پاسخ روشنی نمیدید هنوز اینترنت قطعه مردم برای کمترین مطالبات خودشون باید اینقدر در تنگنا باشند و محروم بشند و کسی هم پاسخگو نباشه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۴

قطع اینترنت ، خودتحریمی و مکمل تحریمهای خارجی است.

avatar

آینده نزدیک ؟هفته دیگه ؟ماه دیگه ؟سال دیگه ؟قرن بعدی ؟ آینده نزدیک کیه ؟!؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۵

الان باید تشکر کنیم ؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۶

بابا حداقل اون شهرایی که هیچ خبری توش نیستو وصل کن کلانشهرارو محدود بذار بمونه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۶

این همه ضرر زدی به کسب و کار الان میگی در آینده نزدیک؟ حق الناس یادتون نره که باید جواب پس بدین

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۶

این کلمه آینده نزدیک چهارستون بدن منو لرزوند

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۶

اینجوری که میگه اینده خیلی نزدیک یعنی هنووووز حالا حالا ها صبر کنید. اول سخنگوی دولت میگه یکی دو روزه الان بعد از ۴ روز شده اینده خیلی نزدیک.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۸

الان یه هفته اینترنت قطع شده و ما حق هیچ اعتراضی هم نداریم .این اینده نزدیک یعنی دقیقا کی ؟؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۱۸

اینو که خودمونم میدونستیم در آینده وصل خواهد شد نه در گذشته ☹

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۰

تو رو خدا وصل کنید زودتر اینترنت رو، دیگه کسی غلط بکنه اعتراض کنه به چیزی

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۰

واااای آینده نزدیک چیه دیوانه ام کردید وصلش کنید دیگه وعده سر خرمن میدید؟ اگه وصل نمیکنید بگید بدونیم از تمام کار و زندگی افتادیم به قرآن پول اینترنتی که از ما گرفتید حرومه به ابولفضل حرومه پولشرو نقد میگیرید ولی خدمات تعطیل تکلیف ما که منبع درآمدمون اینترنته چیه؟ گرونی کم بود، حالا منبع درآمد ما را نشانه گرفتید؟ دست مریزاد ایسنا تو رو خدا تاییدش کن

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۰

آینده نزدیک میتونه هفته های آینده، ماه های آینده یا حتی سال های آینده باشه ..‌

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۰

ان شالله کی درست میکنید کسب کارمارو خوابوندید همه خودتون نت دارید بدون فیلتر چپو راس خارج رصد میکنید بنده درامدم از طریق نت هست الان کلی ضرر کردم خسته شدیم بابا بقران این چه تصمیمیه اتخاذ شده

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۰

این آینده نزدیک از دو روز پیش وعده داده شده ، شاید این هفته بیایید شاید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۰

آینده بسیار نزدیک یعنی همون ۲۴ ساعتی که شده پنج روز؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۱

در آینده ای نزدیک وضعیت اقتصاد خوب خواهد شد

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۲

یه جوری گفتن اظهار امیدواری به وصل دوباره اینترنت، که انگار بحران سیل و زلزله بوده و الان دست خداست که آزاد بشه...‌!!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۲

اینده نزدیک کیه خب

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۲

خدا خیرتون بده

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۴

مثل رفع فیلتر تلگرام... خدا به دادمون برسه خداحافظ اینترنت.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۵

آخه كي وصل ميشه خسته شديم ديگه اينكارتون واقعا بدبين كنندس .... خواهش ميكنم به اطلاع مسئولين برسونين حرف مردم و... لطفااااااااااً..

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۶

جالبه . بارم یه خبر دیگه درمورد وصل شدن ابنترنت با زمان نامعلوم. یه تاریخ دقیق‌ اگر بگن چی میشه.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۶

من به هزار بدبختی کار اینترنتی راه انداختم الان هم نابود شدم و کلی ضرر و بدهی و بیکار شدم اخه چه گناهی کردیم تو ایران به دنیا اومدیم؟ که ی اینترنت هم نداره اون از گرونی اون هم از نداشتن اینترنت

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۶

کسب و کارمون خراب شد، یك هفته قطعی اینترنت کار خیلیا رو نابود کرد. اتصال دوباره هم فایده ای نداره. صد رحمت به یزید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۷

نتیجه سه سال فعالیت ما در حوزه رسانه در حال نابودی است چه کسانی پاسخگویی ضرر و زیان افراد و موسسه هایی هستند که فعالیت آنها وابسته به اینترنت است؟ «آینده نزدیک» چه صیغه پاسخگویی است؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۸

منی که کارم با اینترنته ، یک هفتس هیچ کاری نتونستم بکنم کاش بتونین مردم رو درک کنین

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۹

کاشکی زمان دقیقشو اعلام میکردن

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۰

دراینده ای نزدیک یعنی چندروز؟؟؟ بابا کارو زندگی داریم

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۰

آقای واعظی این " آینده خیلی نزدیک " چقدرطول میکشه؟تاماهم همین گونه آرامشمون روحفظ کنیم. خدایامردیم ازخوشی!!!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۲

راحت باشید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۲

آینده نزدیک یعنی کی؟؟؟؟؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۳

در آینده نزدیک؟ ۱۴۰۰ منظورته؟ مرد مومن ۵ روزه فقط داریم بین ایسنا و ورزش سه شیفت میزنیم!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۴

آقا غلط کردیم شکر خوردیم اینترنت و وصل کنید این آینده نزدیک یعنی چی ؟ دارم از فشار روحی روانی میمیرم تمام زندگی من به اینترنت وصله من به نوبه خودم که حتی یک بارم بیرو.ن نرفتم و تو اعتراضی نبودم می گم مسئولین گوه خوردم اینترنت و صل کنید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۴

تنها دلخوشیم تو زندگی یه بازی آنلاین بود که اونم ازم گرفتید.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۴

آینده ای نزدیک ما بدبخت شدیم میگن آینده ای نزدیک نامردید نظر منو منتشر نکنید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۶

<> دقت کردین! اظهار امیدواری... در آینده نزدیک... حالا حالاها بدبخت شدیم از کار و زندگی افتادیم

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۴۰

اینده نزدیک!! زمان حل شدن تمام مشکلات :|

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۴۱

بابا یعنی چی آینده ای نزدیک دقیق مشخص کنید کی وصل میشه خسته مون کردید دیگه

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۴۲

آره آروم بشینید عمو می خواد کارتون نشون بده آروم بشینید دیگه با تو ام آروم بشین عمو میخواد کارتون نشون بده

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۴۲

آینده نزدیک؟ لفظ آینده خودش خیلی دوره!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۴۳

دقيقا كى ؟؟؟؟ كار و كاسبى مردم مختل شده

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۴۸

شما نميدوني جناب وزير ارتباطات با اون هشتگ حق الناس ش كجاست؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۰

خدایا منو بکش راحت شم😔😔😔

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۲

دقیقا کی؟ چرا انقدر مبهم، لطفا وصل کنید بخدا کارمون گیره

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۵

بابا وصل کنید اینترنتو

avatar

ترك اجباري اينترنت :)) همين كارو با سيگاري ها هم بكنن كلا جلوي ورود و توليد سيگارو بگيرين يه هفته اي همه پاك ميشن

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۵

دارم بدبخت میشم...برا من فقط تا فردا فرصت هست برای داوری مجدد سابمیت کنم ...آیندم جلو چشمم داره پرپر میشه....بعدا اینترنت وصل نشه چه محبتی به وطن در من و امثال من میمونه؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۶

آینده ای بسیار نزدیک???

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۹

ینی چی در آینده ای نزدیک؟ نمیفهمید دانشجو کار داره؟ ملت شغل اینترنتی دارن؟ منبع درامده؟ الان همه کارا با اینترنت انجام میشه؟ چرا انقد بیشعورید؟ چرا انقد بی مسئولیت و بی فکرید؟ حاااال آدمو بهم میزنید

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۳:۵۹

پاک کردن صورت مساله: اینترنت اینترن اینتر اینت این ای ا عه عه عه پس اینترنت کوش؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۰

اگر بچه خوبی باشین و شلوغ نکنید انترنت رو وصل میکنیم

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۱

یکی از دوستان می گفت این وضعیت اینترنت به درخواست شبکه های اجتماعی داخلی ادامه پیدا کرده. در این چند روز تقریبا تمام مخاطبین تلفنم به عضویت یکی از اپ های بانکی/اجتماعی در اومدن. در شرایط عادی خواب این میزان عضویت رو هم نمی دیدند.

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۵

واقعا که بعد 6 روز تازه ميگن به زودی

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۰۷

دانشجویی که نتونه یه مقاله بنویسه و وابسته به اینترنت باشه همین میشه بیشترتون دردتون شبکه های مجازیه نه کسب و کار ...

avatar
۱۳۹۸-۰۹-۰۴ ۰۱:۴۶

دانشجو باید مقاله ش رو هم به موقع ایمیل کنه به مراجع بین‌المللی. دانشجو باید نام نویسی و اپلای و ارسال مدارک رو هم به موقع ایمیل بزنه به دانشگاهای دنیا. چجور به دنیا حالی کنه که ...اینقد بی‌مسولیت هستن که اینترنت رو قطع می کنند و زحمات مالی و روانی و علمی هزاران دانشجو و استاد و.... رو با این کار به هدر میدن و زندگی های بسیاری رو نابود می کنند؟

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۱۳

آینده روشن یعنی یک سال دیگه🤕

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۱۵

باز هم وعده وعید...

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۳۵

همه چی ارومه،من چقد خوشبختم.😭😭😭😭😭 (اینترنت برگرد)

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۴:۴۵

کدوم عملکرد؟🤣🤣 صدا و سیما کلا کاری نکرد، این یعنی منفعل بودن تو ایران بهترین عملکرده!!

avatar
۱۳۹۸-۰۸-۲۹ ۱۵:۰۴

پیشنهاد میگم بزارین ۲۲ بهمن با جاده شمال افتتاح کنید ها؟ البته سالش را نمیدنم یه ۲۲ بهمنی دیگه

avatar
۱۳۹۸-۰۹-۰۴ ۲۱:۰۱

اینکه اینترنت چندین روزه قطع شده به کنار...کار نیست به کنار... بنزین گرونه و حمل نقل عمومی به شدت ضعیفه به کنار...خود مسعولان نرفتن یه بار تو مترو بشینن به کنار...مردم رو از جامعه جهانی دور میکنید به کنار...بترسید از این اتیش زیر خاکستر