• سه‌شنبه / ۱۸ مهر ۱۳۹۶ / ۱۱:۲۵
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 96071809687
  • منبع : فدراسیون کشتی

رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور

برنامه 10 دیدار لیگ برتر کشتی

برنامه 10 دیدار لیگ برتر کشتی

ده دیدار از رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور روزهای دوشنبه تا پنجشنبه هفته جاری در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، برنامه 10 دیدار از رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور شامل دیدارهای معوقه و دیدارهای هفته های دوم و سوم دور برگشت به شرح زیر است:



دیدار تیم های کشتی آزاد به میزبانی تیم ایزی پایپ کاشان- شهر کاشان:
1- ایزی پایپ کاشان- رعد پدافند هوایی (18 مهرماه – ساعت 17)
2- ایزی پایپ کاشان- بیمه رازی (19 مهرماه ساعت 17)
سرپرست مسابقات: هادی حبیبی
نماینده هیأت کشتی استان: ابوالفضل شیرانی
سرپرست فنی: سید محمد عابد هاشمی نسب (داور درجه یک بین المللی از تهران)
داوران: هژار عباسی (درجه یک بین المللی- آذربایجان غربی) داود خوش منظر (درجه یک بین المللی- تهران) محمدرضا ستوده (درجه دو بین المللی- لرستان) محمد محمودیان (درجه سه بین المللی- اصفهان)


دیدار تیم های کشتی فرنگی به میزبانی تیم کشتی سینا صنعت ایذه – شهر ایذه:
1- سینا صنعت ایذه – رعد پدافند هوایی (18 مهرماه -ساعت 10 صبح)
2- پیام نور خوزستان – آکادمی امید نوروزی (18 مهرماه – ساعت 17)
3- سینا صنعت ایذه- آکادمی امید نوروزی (19 مهرماه- ساعت 10 صبح)
4- پیام نور خوزستان- رعد پدافند هوایی (19 مهرماه- ساعت 17)
سرپرست مسابقات: محمدرضا محمدپور تبریزی
نماینده هیأت کشتی استان: میثم دادمرد
سرپرست فنی: مهدی آقاولی (داور درجه یک بین الملی از تهران)
داوران: نیما صادقی (درجه یک بین المللی- مازندران) وحید خوش طینت (درجه یک بین المللی- تهران) غلامرضا محمدنژاد (درجه دو بین المللی – مازندران) سیاوش مهتاب منش (داور درجه سه بین المللی- تهران)


دیدار تیم های کشتی آزاد پاس رستم کلا و هلدینگ فراز (میزبان بهشهر – 20 مهرماه ساعت 17)
سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی
نماینده هیأت کشتی استان: غلامرضا نوری زاده
سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (داور درجه یک بین المللی از بوشهر)
داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین المللی – زنجان) امیرحسین رهنما (درجه یک بین المللی- سمنان) سعید نصرت پناه (درجه دو بین المللی- تهران) ساسان سالاری (درجه دو بین المللی- فارس)

دیدار تیم های کشتی آزاد به میزبانی ایزی پایپ کاشان- شهر کاشان:
1- رعد پدافند هوایی – ایزی پایپ کاشان (20 مهرماه – ساعت 17)
2- رعد پدافند هوایی- هیأت کشتی مرند (20 مهرماه – ساعت 10 صبح)
3- ایزی پایپ کاشان- هیأت کشتی مرند (20مهرماه- ساعت 19)
سرپرست مسابقات: شهرام چراغی
نماینده هیأت کشتی استان: ابوذر شیرانی
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (داور درجه یک بین المللی – البرز)
داوران: ناصر فروتن (درجه یک بین المللی- تهران) بهروز هندیجانی (درجه یک بین المللی – خوزستان) محمدعلی احمدی (درجه 2 بین المللی – مازندران) وحید زارع رفیع (درجه سه بین المللی – البرز)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.