خبرنگار: 30151

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • بالا آمدن فاضلاب در شهرک بسیج کوت عبدالله

  بالا آمدن فاضلاب در شهرک بسیج کوت عبدالله

  در پی بارش باران شب گذشته، معابر و خیابان‌های شهرک بسیج کوت عبدالله از توابع شهرستان کارون دچار آبگرفتگی وسیع شده و در بعضی مناطق، فاضلاب شهری وارد منازل شده است.

 • دیدار تیم‌های فوتبال بانوان آویسا خوزستان و ملوان بندر انزلی

  دیدار تیم‌های فوتبال بانوان آویسا خوزستان و ملوان بندر انزلی

  از هفته ششم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، تیم‌های فوتبال بانوان آویسا خوزستان و ملوان بندر انزلی، جمعه ۲۴ آبان، به مصاف هم رفتند که در پایان این دو تیم به تساوی رسیدند.

 • قرائت زیارت اربعین در بین الحرمین

  قرائت زیارت اربعین در بین الحرمین

  هر ساله در چند روز مانده به اربعین حسینی، زائرین بسیاری از نقاط مختلف خود را به کربلا می‌رسانند و درحرمین امام حسین (ع) و حضرت عباس(ع) حضور پیدا می‌کنند و با خواندن زیارت اربعین ارادت خود را به اهل بیت(ع) ابراز کنند.

 • استقبال از زائرین حسینی

  استقبال از زائرین حسینی

  خانواده‌های عراقی هر ساله از زائرین حسینی از کشورهای مختلف پذیرایی می‌کنند. خانه‌های روستایی طریق العلما مسیر اصلی نجف به کربلا و نجف و تمام نقاط مسیر عبور زائرین با پخت غذا و آماده سازی فضای استراحت به استقبال زائرین می‌روند .

 • نجف در آستانه اربعین حسینی

  نجف در آستانه اربعین حسینی

  چند روز مانده به اربعین حسینی، زائران حرم امام حسین(ع)، قبل از پیاده روی به سمت کربلا به نجف می روند تا پیش از فرزند، مزار پدر را زیارت کنند. صدها و حتی میلیون‌ها زائر از ایران و برخی کشورهای دیگر، بعد از حضور در نجف اشرف و زیارت حرم امام علی(ع)، مسیر را به سمت کربلا پیش می‌گیرند.

 • نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی در خوزستان

  نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی در خوزستان

  امروز، دوشنبه (یکم مهرماه) زنگ بازگشایی مدارس خوزستان در هنرستان دخترانه حضرت آمنه با حضور رسول پاپایی نماینده وزارت آموزش و پرورش، استاندار و جمعی دیگر از مسوولان استانی همزمان با سراسر کشور به صدا درآمد و دانش ‌آموزان خوزستانی سال تحصیلی خود را آغاز کردند.

 • سفر وزیر راه و شهر سازی به خوزستان

  سفر وزیر راه و شهر سازی به خوزستان

  محمد اسلامی امروز 28 شریورماه پیش از ظهر امروز از طریق فرودگاه آیت الله جمی آبادان وارد استان شد و سپس به منظور بازدید از آخرین وضعیت پایانه مرزی شلمچه و آماده سازی خدمات برای زائران اربعین حسینی وارد این پایانه شد و از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه بازدید کرد.

 • ۳۰ سال دفن غیر اصولی زباله‌ها در «ایذه»

  زنگ خطر برای ایران زمین!

  ۳۰ سال دفن غیر اصولی زباله‌ها در «ایذه»

  ۳۰ سال است که زباله‌های عفونی بیمارستانی و دیگر دورریزهای شهر ایذه و روستاهای اطراف آن در استان خوزستان جمع‌آوری و به سایت دفع پسماند «راسفند» که به اسم روستای مسکونی نزدیک آن نامگذاری شده، انتقال داده و هر روز عصر به آتش کشیده می‌شوند. دفن غیر اصولی در این سایت باعث شده که شیرابه زباله‌ها در چشمه‌های آب اطراف نفوذ کرده و دام‌ها و ساکنان این منطقه را مسموم و همچنین مشکلات تنفسی ایجاد کند.